Bulletstorm Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Epic Games’in bol eğlence ve yüksek aksiyon vaat eden yeni FPS oyunu Bulletstorm’un PC versiyonu için sistem gereksinimleri yayınlandı.

Ne zamandır şöyle biraz sulandırılmış, yüksek aksiyonlu, bol eğlenceli, sağlam bölüm tasarımlarına ve fantastik oyun dinamiklerine sahip bir FPS oyunu oynamadık değil mi? İşte Epic Games ve Painkiller oyunlarından tanıdığımız People Can Fly, bu tür bir FPS’e olan açlığımızı gidermek için Bulletstorm’u geliştiriyorlar.

Bulletstorm’un şimdiye kadar yayınlanan videolarından edindiğimiz izlenim, yukarıda tarif etmeye çalıştığım bir FPS oyununun bizi beklediğini gösteriyor. 22 Şubat 2011’de PC, Xbox 360 ve PS3 için piyasaya sürülecek Bulletstorm’un PC sistem gereksinimleri de açıklandı.

Asıl merak ettiğim; EA Games oyunlarını Steam’e bir ay sonra çıkarma huyunu Bulletstorm ile de devam ettirecek mi?

Bulletstorm

Minimum:

 • Windows XP (SP3, Windows Vista (SP2), Windows 7
 • 1.6 GHz çift çekirdekli bir işlemci Core 2 Duo veya AMD Athlon X2
 • 1.5 GB bellek
 • 256 MB shader 3.0 ekran kartı Nvidia GeForce 7600 GS, ATI Radeon HD 2400 Pro ya da daha iyisi
 • 9 GB sabit disk alanı
 • DirectX 9.0C destekli ses kartı ve diğer ıvır zıvırlar

Önerilen:

 • Windows Vista, Windows 7
 • 2.0 GHz dört çekirdekli bir işlemci
  2 GB bellek
 • 512 MB Nvidia GTX 260 veya ATI Radeon HD 4870 serisi ekran kartı ya da dengi
 • Gerisi aynı 🙂

10 Yorum

 1. lazboy

  kısa bir oyun + her blümde adam okadar kursun yiyor yüksekten filan düşüyor tek bir morarma kanama bile yok bu oyunlarmi gercek ci bu oyunlar icinmi bukadar sistem diziyor insanlar 😀 bu oyunlar gercek ciyse guluyorum ben adam 30 metreden yüz üstü düsüyor bir yeri bile morarmiyor:D yillar onca cikmis far cry 2 bile bundan gercek ci:D

 2. karanka17

  dostum çok tutulan devil may cry da o kdr gerçekçi degil o kdr kılıç darbelerinde bi kan olması gerekmiyomu sıçrayan her oyunun bi hikayesi ve ona göre kurulu düzeni vardır ayrıca wolverine oyununuda hatırlatmak isterim öle gerçekçi oyun sayılı var parkmakla sayılıcak kadar ben sana splinter cell e bi bak derim adam dayak yiyo ve yüzü morarık bi şekilde oyuna devam ediyosunuz oyun böle olur …..

 3. ben ultimate

  Bakın şimdi

  Siz Füze attığınızda binalar arabalar kırılmıyorsa yada yol çatlamıyorsa…

  1 saaat boyunca batlayıcı atıp durduğunuzda Hiç bir yerde çökme olmuyorsa[duke nukam hariç orda o fekten yapmışlar birazık)

  Size saldırıldığında Kolunuz halen kesik değilse veya vücudunzda kızarıklık kanama durmuyorsa…

  Size gelen saldırıda Üstünüzdeki zırh parçalanmıyorsa veya parçaları fırlamıyorsa eğer o oyun beş bara etmez ben 10/6 yı zor veririm hele bide özgürce gezemiyorsak vay anam vay 🙁

  Aslında ben oyun yapmaya başlıcam kodlamaları gerçeğe en uygun yapıcam arkadaşlar siz merak etmeyin müthiş bi oyun sizi beklicek demedi demeyin 🙂

Bir cevap yazın