Bulletstorm İçin PC Demosu Yolda

Geç olsun ama güç olmasın mı demeliyiz?

EA, bu yılın hiç kuşkusuz en farklı ve en eğlenceli FPS oyunu olacak Bulletstorm’ın demosunu geçtiğimiz haftalarda Xbox 360 ve PlayStation 3 sahiplerinin beğenisine sunmuştu hatırlarsanız. Tabii bu durum PC kullanıcılarını derinden yaralamıştı.

Ancak görünüşe bakılırsa, Tahir’in önderlik ettiği 567. Geleneksel Meşale ve Tırpanla Oyun Stüdyosu Basıp PC Oyuncularına Zorla İlgi Göstertme Etkinliği, biraz gecikmeli de olsa ilk meyvesini verdi. Zira Epic Games’ten Cliff Bleszinski, Twitter hesabından biraz önce yaptığı açıklamayla Bulletstorm’un PC demosunun yolda olduğunu duyurdu. Ancak ne yazık ki demoyu oyunun raflarla buluşma tarihi olan 22 Şubat’tan önce deneme şansımız olmayacak. Yani EA’in Crysis 2 olayında ısrarla vurguladığı “korsancı PC sahipleri”, demo yayınlandığında Bulletstorm’u malum yollardan indirmiş ve hatta 17. kez bitirmiş olacaklar.

3 Yorum

  1. CodeMachine

    Çamur at izi kalsın olayı tam PC oyuncuları için bulunmuş bir deyim. Adamların adı çıktı dokuza inmze sekize. Müzik ve filmler oyunlardan daha fazla korsana maruz kalırken kimse çıkıpta, özel bir müzik dinleme aleti yapıp sadece bu alette dinlenebilmek kaydıyla albüm çıkarmıyor, ancak “zeki” konsol&oyun firmaları insanları vasat düzeyde donanım ve hemen hemen hiç bir alternatifi olmayan çevre bileşenlerinin içine 5-6 yıl boyunca korsan bahanesiyle insanları mahkum etmesine kimse ses çıkarmıyo hatta fanboycuk denen sıfatı taşıyan bi sürü amele zombi taraftarı bile çıkıyor.

  2. lazboy

    oyun güzel ama eksikleri cok var hala adam gibi save sistemi koymuyorlar su oyunlara kardesim belki isim cikti oyunu savlemem gerekiyor yok illa iskence cektiricekler insana oyunda bug var + oyunda ekranin alti üstü siyah anlamis deyilim insani deli ediyorlar orj alanlara allah sabir versin yazik insanalra:D

Bir cevap yazın