Bruce Willis Kane Rolünü Kabul Etti

2007’nin sonlarında buluştuğumuz Kane&Lynch, gerek sağlam hikayesiyle gerek ilginç karakterleri ve sıkı aksiyonuyla tam beyazperdede görmek isteyeceğimiz türden bir oyundu. Zaten bir süre sonra Lionsgate’in oyunun film haklarını satın aldığını öğrenmiştik.

Geçtiğimiz gün ise yapımcılardan filmle ilgili duymak istediğimiz haberler geldi. Bir süredir Kane rolü için adı geçen Bruce Willis’in rolü büyük bir beğeniyle kabul ettiği açıklandı. Hatta Willis “bugüne kadar okuduğum en iyi aksiyon filmi senaryolarından biri” demiş Kane&Lynch için.

Lynch rolü için ise Oskar ödüllü Kesişen Yollar (Monster’s Ball) ve Coen Kardeşlerin Orada Olmayan Adam (The Man Who Wasn’t There) filminden tanıdığımız Billy Bob Thornton’un adı geçiyor. Bu usta oyuncuyu  Lynch  rolünde görmek hiç de fena olmaz hani.

Fimin senaryosu aynı zamanda Hitman 2 ve Uncharted filmleri için de kalem sallayan Kyle Ward’ın ellerinde. Yönetmen koltuğunda ise  Dikey Limit (Vertical Limit),Truva, Yıldız Tozu (Stardust) ve Surrogates gibi büyük yapımlarda yardımcı yönetmenlik yapmış Simon Cranes var.

Filmin çekimleri Mart ayında başlıyor ve çekim mekanı olarak düşünülen yerler arasında Güney Amerika, Avrupa ve ABD var.

Bu gerçekten özel oyunun beyazperdeyle buluşacağı anı iple çekiyoruz.

Bir cevap yazın