Brink’ten Yeni Video

Her görev doğru adama ihtiyaç duyar

Öyle sanıyorum ki artık Brink için “bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri” gibi basmakalıp cümleler  kurmaya gerek yok. Neyle karşı karşıya olduğumuzu çok iyi biliyoruz artık. FPS oyunlarında karakter geliştirme ve özelleştirme devrimini başlatan Splash Damage, bunu devrimsel hareket mekanikleri ve sınıf tabanlı bir oynanışla  birleştirerek bugüne kadar oynadıklarımızdan çok farklı bir deneyim sunmaya geliyor. Yayınlanan yeni videodaysa Brink’te karşımıza çıkacak sınıfları kısaca tanıma imkanı buluyoruz.

İyi seyirler.

4 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Animasyonlar ve modellemeler üzerine çalışmaları lazım.Şu oyun başarılı olsun da EA ağlasın “elimizde mirror edge’i yapmış bir ekip varken nasıl hareket tabanlı bir multiplayer yapamadık” diye.

  2. Uğur Yurtsever

    Oyun 11’inde çıktı. Eh yaklaşık 40 saat oyun süresi sunan bir oyunu birkaç farklı şekilde oynayıp bitirdikten sonra bir inceleme hazırlamak 1 haftayı bulabiliyor (araya başka oyunlar da girince özellikle :p). Başka yerlerde 3-5 saat oynanıp yazılmış incelemeler olabilir bilemem. Yine de bizim yazacaklarımızı bekleyen okuyucular görmek sevindirici. Teşekkürler. 🙂

Bir cevap yazın