Brink’in Silah Korosuna Kulak Verin

Brink’ten yeni video!

Brink’in raflarla buluşacağı günü iple çekmek için bir çok neden sıralanabilir. Dünyanın sular altında kaldığı ve insanların The Ark adında yüzen bir şehirde yaşam savaşı verdiği distopik bir geleceği konu edinen enteresan hikayesi, enfes artistik tasarımı, sıradışı karakter hareket mekaniği (SMART), co-op ve çoklu oyuncu özellikleri ve dahası…

Ancak projenin arkasında Wolfenstein: Enemy Territory ve Quake Wars ile çoklu oyuncu içeriği konusunda rüştünü ispatlamış Splash Damage olması bütün bu güzelliklerden bir adım daha önde. Zira 8 yıl önce Wolfenstein ile oyuncuların tecrübe puanı kazanıp rütbe atladıkları ve bugün neredeyse çoklu oyuncu odaklı bütün oyunlar tarafından kullanılan sistemi oyun dünyasına sunan Splash Damage, bu kez özelleştirme ve seviye atlama mekaniklerini yeni bir boyuta taşımaya hazırlanıyor. (biz de Richard Ham’in yalancısıyız valla).

2011’in bahar aylarında raflarda olmasını beklediğimiz Brink için geçen Ağustos’tan bu yana yayınlanan bu ilk videoysa, Splash Damage’in en azından silahlar konusunda iyi iş çıkaracağınn bir göstergesi sanki.

1 Yorum

Bir cevap yazın