Brink’den Bir İyi Bir Kötü Haber (E3 2010)

İlginç Co-op ve çoklu-oyuncu modları ile oyunseverlere yeni bir Team Fortresss 2 deneyimi yaşatmasını beklediğimiz Brink’den bir iyi, bir kötü haberimiz var.

E3 2010 başlamadan önce merakla beklediğim oyunlar listemde Brink üst sıralarda yer alıyordu. Brink, 2010 yılının son çeyreğinde piyasada olacak, videolardan gördüğümüz kadarıyla bizlere sınıf tabanlı oynanışın tüm nimetlerini zengin  karakter özelleştirme seçenekleri ile beraber sunacaktı. Alın size sağlam bir tek kişilik oyun modu da sunan yeni bir Team Fortress 2…

Brink

Brink

Aslında Brink, sadece TF2’den değil, diğer birçok oyundan toplanmış oynanış dinamiklerini barındırıyor. Örneğin oyunun grafikleri ve atlama/zıplama sahneleri bize Mirrors Edge’i hatırlatıyor hemen. Tabi oyun sadece diğer farklı oyunların oynanış dinamiklerini bir arada toplamıyor, yeni oynanış dinamikleri de barındırıyor.

Çakma FPS Borderlands’den sonra 2010 son çeyreğinde oynabileceğimiz güzel bir oyun diye düşünürken yazık ki Splash Damage, E3 2010 fuarında oyunun 2011 bahar aylarında ertelendiğini duyurarak bizleri üzdü. Neyse ki, oyundan yeni bir oynanış videosu var elimizde. Bu video ile oyun hakkında çok daha fazla bilgi edinme şansı elde ediyoruz.

Aslında Brink ile ilgili söylenebilecek daha çok şey var ama haberi de uzatmak istemiyorum. Daha sonraki Brink haberlerimizde bu bilgileri sizler için toparlayacağım. Şimdilik aşağıdaki videoyu izleyin ve oyun hakkında ne düşünüyorsunuz bizlerle paylaşın.

Bir cevap yazın