Bowling: “MW2 DLC’yi Alanlar Parasının Hakkını Alacak”

Şu anda bu haberi okuyan ve Modern Warfare 2’ye sahip olan herkes yeni DLC’nin fiyatına pek sıcak bakmıyordur diye düşünüyorum. Elbette 15 dolar sadece bir DLC için oldukça fazla ancak Infinity Ward topluluk yöneticisi Robert Bowling’e göre DLC’yi alanlar parasının karşılığını fazlasıyla almış olacaklar.

Bu paketi indirenler eminim ki paralarının karşılığını alacaklar ve kendileri de yaptıkları yatırımın iyi bir yatırım olduğunu düşünecekler. Çünkü siz de benim gibi her gece Modern Warfare 2 oynuyorsanız bu paket size yeni birçok içerik sunacak. İşin güzelliği de burada zaten – bu içeriği keşfetmek ve yeni taktikler geliştirmek, yani oyuna yeni bir yönden bakmak. Fiyatın ne olduğunun bir önemi yok – paranızın karşılığını aldığınızı hissedeceksiniz.

Bowling aynı zamanda son bir tane daha MW2 DLC yapacaklarını ancak bu DLC’nin içeriğinin ve ne yönde bir DLC olacağının henüz belirlenmediğini sözlerine ekliyor. Bana kalırsa hala 15 doları hakedecek birşey göremiyorum bu sözlerde, sadece birkaç yeni haritayı bu sözlerle süsleyip satmaya çalışıyorlarmış gibi geliyor bana. Her neyse, nasıl olsa yakında göreceğiz.

4 Yorum

  1. Tahir Meylani

    Bundan 5 ay önce yazdığım bir Activision-Infinity Ward haberinden bir alıntı yaparak Robert Bowling’i eleştirmek istiyorum. (O ara Modern Warfare 1 için Steam’de  %40 indirim yapmışlardı.)

    Özel sunucuların, mod desteğinin olmadığı bir çoklu-oyuncu için siz de bir Call of Duty oyunu alın. Siz Call of Duty alırsanız, Infinity Ward kazanır, Activision da kazanır, Activision’a oyun satan Steam’de kazanır. Sonuçta herkesin işi yürür gider. Çıtır çıtır sıcacık para ile dönen bir Infinity Ward için siz de bir Call of Duty oyunu alın, çekinmeyin alın. Alın, verin Activision ve Infinity Ward’a can verin!

Bir cevap yazın