Borderlands 2 Geliyor

2K Games ve Gearbox, Borderlands 2’nin geliştirilmekte olduğunu duyurdu.

2009’da raflara çıktığında renkli dünyası, eğlenceli karakterleri ve co-op odaklı bağımlılık yaratan oynanış mekanikleriyle oyunseverlerin büyük beğenisini kazanan Borderlands’in devamı geliyor. 2K Games ve Gearbox’ın bugün duyurduğu Borderlands 2, yine Gearbox tarafından geliştirilecek ve Xbox 360, PS3 ve PC platformaları için raflarda olacak.

İlk oyunun bağımlılık yaratan RPG-FPS karışımı oynanış mekaniklerini bir adım daha öteye taşıyarak, bizlere yine 4 kişiye kadar co-op olarak oynayabileceğimiz yepyeni bir hikaye, yeni karakterler, mekanlar, silahlar, ekipmanlar ve yetenekler sunacak Borderlands 2’de Pandora’nın keşfedilmemiş bölgelerinde macera ararken bu gizemli evrenin sırlarını çözme şansını yakalayacağız.

Borderlands 2, Take Two’nun (2K Games’in sahibi oluyor kendisi) 1 Nisan 2012’de başlayacak 2013 maii yılı içinde piyasada olacak. Yani oyunu en erkan Nisan 2012’de görebileceğiz.

Oyunun ilk gösterimleri ise 17 Ağustos – 21 Ağustos tarihleri arasında Gamescom 2011, 26 Ağustos – 28 Ağustos tarihleri arasında ise PAX Prime’da yapılacak.

3 Yorum

  1. Zeratul

    Günün güzel haberi işte. İlk oyunu DLC ler dahil yemiş bitirmiştim , oyunda 600.000 çeşit silah var heralde 3/2 si elimden geçmiştir 😀 Devamının gelmesi iyi oldu oynamayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Shaded Cell grafik stilinin tadını çıkarsınlar bu farklı görsellik ve oynanışın tadına varın derim

  2. lazboy

    su dlc sistemi baydi artık ya ilk oyun dlc den gecilmedi yeter artik sacma sapan DLC lerle cocouk avutmayi birakip adam gibi senaryoyu devam ettiren ek paketer cikarsinlar bence DLC olayi cok berbat zevk vermiyor

Bir cevap yazın