BlueStack App Player: Windows Üzerinde Android Uygulamaları

Android uygulamalarının Windows üzerinde çalışabildiği bir dünya hayal ettiniz mi hiç?

BlueStack App Player LogoBlueStacks, Android uygulamalarını Windows üzerinde çalıştırabilen yazılımı App Player’ı duyurdu.  Henüz alpha sürümünde (yazılımların beta’dan bir önceki halleri) olan ve herhangi bir modifikasyona ihtiyaç duymadan Android uygulamalarını Windows üzerinde çalıştırabilen bu yazılım, şu an için ücretsiz olarak indirebiliyor. Yazılım şu anki haliyle 10 adet uygulama yüklenmiş olarak geliyor ve fazladan 26 uygulamaya destek veriyor.

BlueStack App Player

 BlueStacks’in Cloud Connect uygulaması ise cep telefonunuzdaki Android oyunları bulut depolama sistemi ile direkt olarak üçüncü parti uygulamalarınızı bilgisayarınıza aktarabiliyor. Direk olarak portlanabilen uygulamalar arasında Angry Birds ve Fruit Ninja gibi uygulamalar yer almıyor. Bu uygulamaların, App Player’ın daha sonra çıkacak ücretli bir versiyonunda kullanılabileceği de bilgiler arasında.

Programı bu bağlantıyı takip ederek indirebilirsiniz. İndirmeden önce bu programın neye benzediğini görmek isteyenleri de hemen aşağıya alalım.

http://www.youtube.com/watch?v=Nus9-Tu_J9k align:center

Bir cevap yazın