Bir Erteleme Haberi De Mortal Kombat’tan

Netherrealm Studios, Mortal Kombat’ın Avrupa’da bir kaç gün gecikmeli olarak çıkacağını açıkladı

Netherrealm Studios tarafından geliştirilen Mortal Kombat’ın, Avrupa çıkış tarihinde ufak bir değişikliğe gidildi. Normalde 18 Nisan’da raflardaki yerini alması beklenen oyunun 3 günlük ufak bir gecikmeyle 21 Nisan’da piyasaya sürüleceği belirtildi. Oyunun Amerika çıkış tarihinde ise herhangi bir değişiklik yapılmadı. Mortal Kombat Amerika’da daha önce de duyurulduğu gibi 19 Nisan’da çıkacak.

Mortal Kombat serisinin yaratıcısı konumundaki Ed Boon’un da desteğini arkasına alan Netherrealm Studios, oyunculara unutulmaz bir Mortal Kombat deneyimi sunmak istiyor. Oyun için şu ana kadar duyurulmuş karakterler şu isimlerden oluşuyor; Cyrax, Ermac, Jade, Jax, Johnny Cage, Kitana, Kung Lao, Mileena, Nightwolf, Raiden, Reptile, Scorpion, Sektor, Shao Kahn, Sindel, Sonya ve Sub-Zero.

Mortal Kombat

Ayrıca ufak bir hatırlatmada bulunalım. Oyunun PlayStation 3 versiyonunda God of War serisinin ana karakteri Kratos da oynanabilir bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Yapımın XBox360 versiyonunda ise herhangi bir bonus karakter bulunmuyor. 

6 Yorum

  1. Uğur Yurtsever

    Düzeltme için teşekkür ederiz. Yalnız İngilizce’de virgül ve and yanyana kullanılabiliyor. Tabii bu yaptığımız hatayı haklı çıkarmaz, ama ben yine de belirteyim dedim. 🙂

  2. lazboy

    her serisi hep ayni tarz efekleri artiriyorlar birazcik lui kang in bir büyüsü var oyunda gülmekten altiniza edersiniz birkez de Allah icin su oyunda öyle birsey yapsalarki agzımız acikta kalsa 😀

Bir cevap yazın