Bir Android Telefon Daha: Samsung The Moment

Servis sağlayıcılar arasında Google’ın Android işletim sistemini taşıyan akıllı telefonlar iyice moda oldu. Geçenlerde Motorola’nın Amerikalı operatör Verizone için Android’li bir cep telefonu hazırladığını haber etmiştik. Samsung da benzer bir şekilde Sprint şirketi için “The Moment” adlı Android cep telefonu tasarlamış.

Samsung The Moment -2

Düğmelerin yerini dokunmatik ekranlara bıraktığı şu günlerde Samsung’un QWERTY klavye seçeneğine yönelmesi şaşırtıcı. Yine de dokunmatik bir ekrandan komut vermek bazen gerçekten can sıkıcı olabilir. Üstelik The Moment’in klavyesi kaydıraklı olduğu için ekranı neredeyse bir iPhone kadar büyük.

Özellikler: 3.2″ AMOLED dokunmatik ekran, QWERTY klavye, 3.2 megapiksel kamera ve 800 MHz işlemci. Sprint ile iki senelik sözleşme imzalayanlar 1 Kasım’dan itibaren 180 Dolara bu cep telefonunu satın alabilecekler. Ayrıca Motorola’nın cep telefonu gibi standart kulaklık çıkışı var. SDHC kart okuyucusunu da bir artı olarak söylemek lazım çünkü diğer yeni cep telefonlarındaki mini-USB ve microSDHC yuvalarıyla uyumlu kart bulmak şimdilik biraz zor.

Bir cevap yazın