BioShock 2: Special Edition ya da Dijital Soundtrack

2K’nın denizler altında geçen distopyası BioShock 2, 9 Şubat’ta piyasada olacak. Raflarla buluşmasına kısa bir süre kalan her oyun gibi, BioShock 2 için de çeşitli satın alma yolları bizleri bekliyor. Oyunu, ister Steam gibi bir dijital platformdan satın alıp direk sabit diskmize indirebilir; istersek de tabanlara kuvvet deyip en yakındaki medya marketin yolunu tutabiliriz.

Oyunlarını dokunarak almayı seven oyunsever arkadaşları, raflarda küçük bir sürpriz bekliyor olabilir: BioShock 2: Special Edition. Olabilir diyoruz, çünkü Aral İthalat’ın bu versiyonu getirip getirmeyeceği konusunda henüz bir bilgimiz yok.

Peki ne var bu BioShock 2 spesiyalinde? 164 sayfadan oluşan kaliteli baskı bir art book, üç adet poster, Garry Schyman’ın bestelediği orkestral müziklerin bulunduğu soundtrack CD’si ve plakçaları olanları mest edecek 180g long play versiyonu. Gerçekten muhteşem bir paket. (Yurtdışı satış fiyatı 89$)

BioShock 2 Special Edition

Fakat üzülmeyin. 2K Games, oyunu dijital ortamda satın alıp sabit diskine indirmeyi planlayan arkadaşları da düşünmüş. Zira ilk BioShock’un da müziklerini bestelemiş Garry Schyman imzalı BioShock 2 soundtrack’ine dijital yollardan da sahip olabileceksiniz. Bu versiyonun kaç papel olacağı ve ne zaman yayınlanacağı da henüz açıklanmış değil. Tabi bir müziği plaktan dinlemekle dijital formatta dinlemek arasındaki deneyim farkını tek başına satın alabileceğiniz bir yer yok. 🙂

Bir cevap yazın