Beyond Black Mesa: Half Life Hayran Filmi Çok Yakında (Video)

Half Life hayranları bu haber sizin için…

Opposing Force oyununda yönettiğimiz karakteri hatırlayan var mı aranızda? Hatırlamıyorsanız ya iyi bir Half Life hayranı değilsiniz ya da THGTR’nin yaş aralığı en ufak okuyucuları arasındasınız.

Her neyse biz sizler için yeniden hatırlatalım: Half Life için çıkarılmış bir ek paket olan Opposing Force’da Adrian Shephard adlı karakteri yönetiyorduk. Bugün haber yapacağımız Half Life hayran filmi de Adrian Shephard’ın hikayesine odaklanacak (üzgünüm Gordon Freeman hayranları). Filmin adı: Beyond Black Mesa.

Beyond Black Mesa

Beyond Black Mesa

Önümüzdeki haftalarda Kaliforniya’nın Pasadena şehrinde düzenlenecek bir film festivalinde gösterilecek Beyond Black Mesa için yayınlanan fragman bizlere sağlam bir hayran filminin ilk işaretlerini veriyor. Filmin tam sürümü yayınlanınca nerede bulacağınızı biliyorsunuz. Video aşağıda.

5 Yorum

 1. Theodrien

  Escape from City 17 isminde hayran filmi vardı, ilk bölümü 5dk olan. Daha sonra devam etmedi sanırım o. Acaba yapan kişiler aynı ekip midir merak ettim şimdi. Güzel potansiyel vardı çünkü onda da.

  Oyun dünyasının en iyi oyununa sağlam bir film yapmadılar ya, ona yanıyorum. Umarım bu hayran filmi güzel olur.

  • Tahir Meylani

   Escape from City 17 çok başarılı bir hayran videosuydu ama ne yazık ki devamı gelmedi.

   Bildiğim kadarıyla bu projeyi farklı bir takım üstlenmiş.

   Filmin çekimleri de bittiği için Escape from City 17 vakasını burada görmeyiz sanırım.

 2. Shephard

  yaw half life 2 de hükümet askerlerine ne oluyor.shephard askerde onbaşıydı.hükümet askerlerine ne oldu acaba bunu bilen varmı.combine’leri görünce şaşırdım.half life 2 üzerine yapılmış,umarım güzel olur.bu hayran filmi ama full filmi acaba yapılırmı.???sizce arkadaşlar…

  bence yani direk half life 2 üzerine yapılması uygun deil.ama neyse…

  ben hl 1 in üzerine yapılmasını isterdim ama valve izin vermez ztn.neyse inş. film devam eder full olarak çekilir.bizde izleriz.

   

Bir cevap yazın