Beş Bağımsız Süper Oyunu İstediğiniz Fiyata Satın Alın: Humble Pack 2

Yine beş bağımsız oyun, yine istediğiniz fiyata satın alabilme imkanı…

Beş adet bağımsız oyun geliştiricisi, hastanelerde yatmak zorunda olan çocuklara oyuncak ve oyun sağlayarak onların morallerini yüksek tutmayı amaçlayan Child’s Play ve internet ihlallerini engellemek için kurulmuş EFF’nin ortaklaşa düzenlediği Humble İndie Game Bundle’ı haber yapmıştık. Daha önceki pakette World of Goo, Penumbra Overture, Lugaru HD, Gish ve Aquaira gibi sevilen oyunları istediğimiz fiyata satın alma imkanı bulmuştuk.

Kampanya başarılı oldu: 138,813 kişi, toplamda 1,273,613 dolar ödeyerek hem bağımsız geliştiricilere, hem de hayır kuruluşlarına bağışlarıyla yardımda bulundular. Kampanyanın başarısı aynı zamanda Humble İndie Game Bundle 2 için de organizatörlere cesaret verdi.

Machinarium Kapak

Yeni pakette şu oyunlar var: Braid, Cortex Command, Machinarium, Osmos ve Revenge of the Titans. Braid, Osmos ve Machinarium oyunlarını zaten biliyoruz. Cortex Command ve Revenge of the Titan ise halen geliştiriliyor ve bir süre sonra indirilebilir olarak piyasaya sunulacaklar.

Kampanya ile bu paketi istediğiniz fiyata satın alabiliyorsunuz. Daha doğrusu en az 0.50 ödemeniz gerekiyor ki, bu da yaklaşık 75 Kuruş yapıyor. Ne kredi kartı masrafı, ne havale ücreti başka hiç bir ücret alınmıyor sizden. Eğer isterseniz paket için ödediğiniz tutarı özelleştirebiliyorsunuz. Oyun geliştiricilerine 40 Cent, ETF’ye 5, Child’s Play’e de 5 Cent gibi.

İsterseniz oyun paketini bir arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz. Paketteki oyunlar MAC ve Linux’le de uyumlu.

Bu fiyata bu kadar güzel oyunlar, daha ne duruyorsunuz. Oyun paketini satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

Son bir not: daha önceki Humble Pack’i satın almış olanlar, buraya tıklayıp oyunlar için Steam aktivasyon kodlarını alabilirler.

Ninja not: Humble İndie Pack’in satıldığı internet sitesine erişmekte sorun yaşayan okuyucularımız olduğunu öğrendik. Ben de bir sorun olmadı, ama sorunun bir çözümünü bulursak, haberi güncelleyeceğiz.

7 Yorum

  1. syfpsy

    Bu paketin ilkini almıştım geçen sene sanırım, üç gün önce mail attılar, Steam’e ekledik diye. Gönderdikleri seriali Steam’e girdim, beş oyunu birden  yükledi. Kaçırmayın derim.

  2. Hasan Mozaik Kebap Usta

    Evet ultrasurf ile sorunsuz bir şekilde siteye girip alabiliyorsunuz.

    Ayrıca evet reklamlar artık abartılı bir hal almış , kenarlardaki ortalardaki reklamlar neyse de siteye ilk girişteki reklam çok abartı. 15-20sn bekledikten sonra kapat kısmı geliyor. Onun kaldırılması gerekli.

Bir cevap yazın