Battlefield: BC2 Kopya Koruma Sistemi Belli Oldu

Battlefiled: Bad Company 2’nin PC’de hangi kopya koruma sistemi kullanacağı açıklandı: tanıdık bir isim, SecureROM. Bu kopya koruma sistemi oyunu çalıştırdığınız zaman CD’nin bilgisayarınız da olup olmadığını kontrol ediyor fakat internetten aktivasyon gerekip gerekmediğini henüz öğrenemedik.

İnternetten oynanan bir oyun için bu tür bir kopya koruma sistemine ne gerek var değil mi? Ama şunu da unutmayalım, Battlefiled: BC2 bu sefer tek kişilik modda da iddialı geliyor. SecureROM, oyunun Steam versiyonunda da bulunacak mı henüz bilmiyoruz.

Not: Steam’den Battlefield: BC2’yi ön siparişle alanların betaya katılma hakkı kazanacağı kesinlik kazandı.

Battlefield: BC2 betasından Türk kullanıcıların atıldığını söylemiş miydim?  Bilmiyorsanız sizi şöyle alalım. Ben de betadan atılanlar arasındayım ama yedek planlarımız yok değil. Betadan atılmadan önce oyun editörlerimize  davetiye atma fırsatı buldum. Bu hesaplar hala sağlam. (aman kimse duymasın) Bugün betaya dahil olmayı umuyoruz.

Beta izlenimleriniz için bir ön inceleme yazmak isterdik ama şu an bu pek mümkün gözükmüyor. Beta incelemeleri için yayın yasağı var. EA’nin şimşeklerini üstümüze çekmek istemeyiz değil mi? Fakat yayın yasağı kalkar kalkmaz bir ön inceleme veya detaylı bir inceleme sizleri bekliyor olacak.

O zamana kadar oyunun tek kişilik modu hakkında bilgi veren videoyu izleyelim, heyecanımız artsın.

Bir cevap yazın