Battlefield Bad Company 2 Vietnam ve 7. Harita Paketi Çıkış Tarihleri

Merakla beklenen Battfield Bad Company 2 Vietnam 18 Aralık’ta…

DICE, blog sayfasında Battlefield Bad Company 2’i bambaşka bir alana taşıyacak Vietnam DLC paketinin 18 Aralık’ta yayınlanacağını duyurdu.

Battlefield Bad Company 2 Vietnam oyunculara dört yeni harita, altı farklı araç, 15 farklı silah ile tamamen yenilenmiş bir oyun deneyimi sunacak. Vietnam’ın oynanış dinamiklerinin daha gerçekçi ve zorlayıcı olmasını bekliyoruz.

Battlefieled Bad Company 2 Vietnam piyasaya çıkana kadar bizleri oyalayacak Bad Company 2’nin yedinci ve muhtemelen son harita paketi ise, 1 Aralık’ta yayınalacak bir güncelleme ile ücretsiz olarak indirilebilecek.

Battlefield Bad Company 2 Vietnam resim 3

DICE, bugün, hem Vietnam DLC paketine hem de 7. harita paketine ön hazırlık için 2 GB’dan büyük bir güncelleme yayınladı.

Son güncelleme ile beraber MK14 ve G3 silahlarına 4X scope monte edebileceğiniz. Bunun yanında keskin nişancı tüfeklerinin havada bıraktığı izleri de görebileceğiz.

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Sonunda g3 scope yaaa! yeniden mi başlasam oyuna ne yapsam.zannedersem tek eksikleri sniperlara nefes tutma şeysini getirmemeleri,o da gelirse tadından yenmez.cod’da bile var yahu,utan dice

Bir cevap yazın