Battlefield: Bad Company 2 Vietnam TGS’de Boy Gösterdi

Bad Company 2’den yeni bir video ve sıcak detaylar.

DICE, Haziran ayındaki E3’ten beri merakla beklenen Bad Company 2 genişleme paketi Vietnam’ı Tokyo Game Show’da göstereceğini açıklamıştı hatırlarsanız.

Tokyo Game Show’un start almasıyla birlikte DICE da sözünü tuttu ve Bad Company 2: Vietnam’la ilgili sıcak detayları ve yepyeni bir videoyu oyun dünyasıyla paylaştı.

4 yeni harita, “Vietnam dönemine” damgasını vurmuş 15 yeni silah ve  Amerikan Huey helikopterinin ve Rus T54 tankının da içinde bulunduğu 6 yeni araçla birlikte gelecek Vietnam paketi yalnızca indirilebilir içerik (DLC) olarak yayınlanacak. Ayrıca Vietnam paketi oyuna entergre olacak ve tecrübe puanı toplayıp seviye atlamaya ve yeni rozetler ve başarı ödülleri kazanmaya devam edeceğiz.

Vietnam paketi, benim gibi müzikle yakından ilgilenen oyunseverler için de muhteşem güzelliklerle geliyor. Zira Vietnam dönemiyle ilgili birazcık bilginiz varsa, bu dönemde bestelenen şarkıların “çok özel” olduklarını da biliyorsunuzdur. DICE, tıpkı 2004’deki Battlefield: Vietnam denemesinde olduğu gibi yine birbirinden güzel 49 parçayı bizler için bir araya getirmiş. Richard Wagner’in meşhur Ride of the Valkyries’i ve Creedence Clearwater Revival’ın (ki babam çok sever) Fortunate Son’ı bunlardan yalnızca ikisi. 🙂

DICE’ın Tokyo Game Show için Jefferson Airplane’dan For What It’s Worth eşliğinde hazırladığı videoyu (ki parçanın Vietnam dönemine büyük damga vurmuş orijinali Buffalo Springfield’a ait) ise hemen aşağıda bulabilirsiniz. Bu muhteşem parçadan sonra yaşasın antimilitarizm diyebilirim.

İyi seyirler.

There’s battle lines bein’ drawn
Nobody’s right if everybody’s wrong
Young people speakin’ their minds
Getting so much resistance from behind
I think it’s time we stop, hey, what’s that sound
Everybody look what’s going down

5 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Yaptıkları şey saçmasapan.Modern savaş oyunu yapıyorsun sonra hop geriye Vietnam,bu mu yani?Bi git ea,bi git dice.Bunu da alıcam ama lanet edicem alırken.Pis insanlar.

 2. Ziyaretçi

  Yaptığınız videoya da tüküreyim,insan 2 tane oyun içi görüntü koyar.Bu nedir yani.Oyunla ne alakası var.Nedir.Bisiktirigidinmnakdklarım sizi ya.EA yaklaşma skerim.

 3. Uğur Yurtsever

  …Bad Company 2 genişleme paketi Vietnam’ı…

  .. Vietnam paketi yalnızca indirilebilir içerik (DLC) olarak yayınlanacak…

  Sanırım ilkokulda yalnızca yazmayı öğrettiler size. 🙂

Bir cevap yazın