Battlefield Bad Company 2 Vietnam Hakkında Bilmek İstedikleriniz Bu Videolarda

Bad Company 2 fanları bu haber sizler için.

Battlefield: Bad Company 2 için bugüne kadar altı adet harita paketi yayınlandı. Fakat bu harita paketleri oyuna yeni bir harita eklemiyor; oyunda var olan haritaları farklı modlar için tekrar düzenliyordu. Battlefield: Bad Company 2 fanları, ücretsiz yayınlanan harita paketlerinden memnun olsa da oyunda yeni haritalar da görmek istiyorlardı. Üstelik Battlefield: Bad Company 2 için bir mod tool yayınlanmadığından, kullanıcılar kendi haritaları da tasarlayamıyordu.

DICE’in, Battlefield: Bad Company 2 için yeni bir harita paketi yayınlamayacağını duyurması da tüm bunların üzerine tuz biber oldu.

Neyse ki, Battlefield: Bad Company 2 Vietnam yeni harita isteğimizi ve daha fazlasını karşılayacak.

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam’da dört sınıfa yeni silahlar, yeni eşyalar ve dönemin ruhuna uygun yeni haritalar geliyor. İndirilebilir olarak yayınlanacak Battlefield: Bad Company 2 Vietnam’da istersek tank ve helikopter kullanırken dönemin müziklerini de dinleyebilir; o dönemin ruhunu ekran karşısında daha da perçinleyebilirsiniz.

Henüz fiyatı açıklanmayan Battlefield: Bad Company 2 Vietnam hakkında tüm detaylar için aşağıdaki videoları izlemeniz yeterli.

Bir cevap yazın