Battlefield: Bad Company 2 Tamamlandı Beta Key Şansı

EA baş tasarımcısı David Goldfarb, bugün twitterda yayınladığı mesaj ile Battlefield: Bad Company 2’nin tamamlandığını (Gold oldu diyoruz oyun dilinde) duyurdu. Fakat daha sonra bu twitter mesajı, gizemli bir şekilde sessiz sedasız geri çekildi. Sanırım EA, daha sesli bir şekilde bu haberi duyurmak istiyor.

Bu haber neden önemli? Çünkü oyunda artık bir gecikme olmayacağı ve mart ayında bizlerle buluşacağı bu haberle kesinleşmiş oldu. Son dakika sürprizi olmazsa tabi ki.

Battlefield: Bad Company 2 betası halen devam ediyor. Beta keyiniz yoksa ve almak istiyorsanız, işte size yeni bir fırsat! Fileplay.net, bugün her saat başı key dağıtıyor. Yalnız acele edin keyler tükenmek üzere. Beta incelemesini beklediğinizi biliyoruz merak etmeyin çok yakında THG Oyun sayfalarında.

3 Yorum

  1. JeanKillah

    Bazen bir şans yakaladım sanar.Ancak girince anlar hüsranlığını.Lafım sizlere değil bu oyunu çıkaranlara 🙂 (DipNot: Oynayan Bilir.) Ezelden birde replikle sonlandırayim yorumumu:

    “- Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.”


  2. Vernoncougar

    Battlefıeld bad company 2 , merakla beklenen bır oyun ve umarım bekledıgımıze deger, dark voıd gıbı sısırılıp elımıze gectıgı zaman eyvah dersek fena.

Bir cevap yazın