Battlefield: Bad Company 2 PC’den Yeni Ayrıntılar

Battlefield: Bad Company 2 hakkında söyleyeceklerimiz bitti mi sanıyorsunuz? Beta incelemesi, videolar, PC’den detaylar… Ama Battlefield: Bad Company 2 kadar kapsamlı bir oyundan haberler bitmiyor. Son haberimiz, yine oyunun PC versiyonundan ayrıntıları içeriyor. DICE, Bad Company 2 PC versiyonunun ayrıntılarını anlatan bir  video hazırlamış. Öğrendiğimiz son ayrıntılara bir bakalım:

Friends: Arkadaşlarınızı eklediğiniz liste Battlefield: Bad Company 2’de PC’ye özel olacak ve arkadaşlarınızın oynadığı sunucuya girmek isterseniz tek tık yeterli olacak, tıpkı Steam’de olduğu gibi.

Server Browser: PC’ye özel sunucu (dedicated server) desteği ile sunucu tarayıcısını açıp istediğiniz sunucuya bağlanabileceksiniz. Böylelikle arkadaşlarınızla beraber oynamak çok daha kolay hale gelecek. Ayrıca sevdiğiniz sunucuları favori sunucu listenize ekleyebileceksiniz.

Auto Patch: Bad Company 2 için çıkan güncelleştirmeleri oyun kendisi yükleyecek.

New UI: PC için özel olarak geliştirilen arayüz ile PC’de oyun oynadığınızın farkına varacaksınız. Squad ve silah seçimi PC’de çok daha rahat olacak, PC’ye özel arayüz sayesinde.

Framerate limit: Konsoldan gelen çoğu PC oyununun aksine Battlefield: Bad Company 2’de frame limiti bulunmayacak.

Field of View: Görüş alanınızı istediğiniz şekilde değiştirebileceksiniz.

Sanırım, böylelikle Battlefield: Bad Company 2 çıkmadan önce tüm teknik detayları öğrenmiş olduk. Battlefield: Bad Company 2 için daha söyleyecek çok sözümüz var ama onlarıda tam sürüm incelemeye saklıyoruz.

2 Yorum

  1. MaRIkO

    bence bu özellikler tamamiyle göz boyama. pc için özel birşeyler yapıyoruz gibi göstermeye çalışıyorlar. bunlardan bir filed of view ilgimi çekti onunda ne kadar işe yaradığını görmeden yorum yapmak zor.

Bir cevap yazın