Battlefield: Bad Company 2 İçin Yeni Harita Yayınlanmayacak

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam’ı beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

Battlefield: Bad Company 2’i hala zevkle oynuyoruz ama bu, oyunun yeni haritalara ihtiyacı olduğu gerçeğini de değiştirmiyor. DICE, Battlefield: Bad Company 2 için şimdiye kadar beş harita paketi yayınladı ama bildiğiniz gibi, tüm bu harita paketleri oyunda zaten var olan haritaların farklı modlar için tekrar düzenlenmesinden başka bir şey değildi.

Battlefield: Bad Company 2 Squad

Peki DICE, bu harita paketlerinden sonra Battlefield: Bad Company 2 için yeni haritalar yayınlamayı düşünüyor mu? Ne yazık ki, hayır. Battlefield topluluk yöneticisinin resmi Battlefield forumlarında yaptığı açıklamaya göre, Battlefield: Bad Company 2 için yeni bir harita yayınlanmayacak fakat Battlefield: Bad Company 2 Vietnam’da yeni sınıflar, yeni haritalar ve yeni silahlar görebileceğiz.

Üzücü bir haber ama DICE, en azından eski haritaları yeniden düzenleyip parayla önümüze sunmuyor.

Unutmadan DICE, Battlefield 1943’ü Battlefield Bad Company 2 Vietnam piyasaya sürülmeden önce PC kullanıcıları ile buluşturmayı düşünüyor mudur, ne dersiniz? Çünkü ben DICE’den her an bir iptal haberi bekliyorum da…

3 Yorum

  1. Ziyaretçi

    1943 yalama oldu desek yeridir.Aslında çıkmasa da olur,yanlış hatırlamıyorsam sadece 3 harita ve tek tip araç vardı (yani her ülkenin tek uçağı tek tankı var).Vietnam’ı merakla bekliyoruz bakalım neler katacaklar oyuna,artık pek oynayasım gelmiyor,50saatte sıktı gibi.

  2. Taner Özsoy

    DICE’de yalan çıktı. Harita paketlerine ücret almayacağız diye duyuru yaparken hava atmasını biliyorlardı. Tek yaptıkları olan haritalara değişik mod eklemek oldu. Oyun çıkar çıkmazda koyabilirlerdi onları………..

  3. Ziyaretçi

    Valla adam haklı beyler.Umarım vietnam’la birlikte editör koyarlar yoksa dayağı hak edecekler.Moh fos çıkacak orası kesin,bf3 e en iyi ihtimalle 1.5yıl var,tek oyunumuz bc2

Bir cevap yazın