Battlefield: Bad Company 2 DLC’si ve Single-Player Videosu

DICE görevlilerinden Karl Magnus Troedsson Gametrailers TV’de Battlefield: Bad Company 2’den önemli bilgileri oyun severlere aktardı. Battlefield oyunlarının multiplayer yani çokluoyuncu bölümünün ne kadar kaliteli olduğunu biliyoruz, burada bir kuşku yok. Oyun hakkında yayınlanan video ve resimler bizi yeterince tatmin etti. Bir de buna Playstation 3 multiplayer beta sürecini içeren yazıları da eklersek kafalardaki soru işaretleri silindi dersek hata yapmış olmayız.

Peki ya Single-Player ve oyunun geleceği ne olacak. İşte Karl Magnus Troedsson’un açıklamaları tam bu yönde idi. Oyun için DLC yani indirilebilir ve oyuna yenilik katan genişleme paketleri planlanıyormuş. Bu paketlerin bedava olduğu gibi paralı olanlarıda olacakmış.

Bad Company 2 tek kişilik senaryo bölümünde bizi yaklaşık 10 saat kadar meşgul edecek. Bad Company 2 çıktıktan sonra Call of Duty: Modern Warfare 2’nin akıbeti ne olacak çok merak ediyorum. İki oyunu karşılaştırmak yanlış olur ama oyuncuların meşgaleleri önemli. Dice’in yükselişi devam ediyor…

Bir cevap yazın