Battlefield: Bad Company 2 Beta Başvuruları Başladı

Steam forumlarında Call of Duty: Modern Warfare 2 için açılan başlıklara göz gezdirme şansım oldu. Steam adminleri dahil hemen hemen bütün forum üyelerinin ortak görüşü; Iw.net ve VAC, Korsan oyuncuların ve hilenin önüne geçemiyor, Call of Duty Modern Warfare 2 neredeyse oynanmaz hale geldi. Uzun lafın kısası, COD MW2’nin son durumunu gören oyun severler, Battlefield Bad Company 2’yi daha bir heyecanla bekliyorlar.

Siz de Battlefield BC2’yi bekleyenlerden misiniz? O zaman size iyi bir haberimiz var. BBC 2 beta testleri için başvurular başladı.

DICE, beta testleri için bir test şirketi ile anlamış. Beta başvuru forumunda kendinizi tanıtmanız ve neden betaya katılmak istediğiniz açıklayan bir yazı yazmanız isteniyor. Beta hakkında daha fazla  bilgi ve başvuru için  buyurun link.

(güncelleme) Beta başvuru sitesi yoğunluktan dolayı şu an çökmüş durumda, ilerleyen saatlerde tekrar açılacaktır.

(güncelleme2) İlerleyen saatlerde sitenin tekrar açılacağını söylemiştik. Site açıldı ve beta davetiyeleri havada kapışıldı. Şu an için beta davetiyeleri bitmiş durumda.

(güncelleme3) Beta başvuruları tekrar başladı, bu sefer kaçırmayın!

Steam grubumuzdan yapılan anons ile haberi gören, birkaç şanslı ziyaretçimiz, beta daveti kazanmış bulunmakta. Siz de böyle önemli fırsatlardan anında haberdar olmak istiyorsanız, Steam ya da facebook grubumuza üye olun.

1 Yorum

Bir cevap yazın