Battlefield 3’ten Yepyeni Oynanış Videoları ve Mig-21 Şovu

Battlefield 3, E3 2011’in ardından şovuna Gamescom 2011’de devam ediyor.

Geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen E3 2011’de sayısız ödülle kucaklaşan Battlefield 3, Gamescom 2011’i de sarsmaya başladı.

EA’in Gamescom 2011 için hazırladığı ilk sürpriz fuar alanına getirdiği Mig-21 oldu. Bu enteresan anları hemen aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Lakin haberimiz bitmedi, videonun ardından devam ediyoruz. 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=4Ru2oC5xX_o

Yayınlanan yeni oynanış videolarından ilki bizleri Hazar Gölü sınırında heyecan dozu yüksek 64 kişilik bir hava çatışmasına konuk ediyor.

İkinci videoda ise oyunu ilk kez PlayStation 3 platformunda görme şansına erişiyoruz. Hem de co-op modunda. Videonun ardından haberimiz devam ediyor.

PC ve PS3 platformları arasında nasıl bir fark olacak acaba diye merak edenlerdenseniz, hemen aşağıdaki video kafanızdaki soru işaretlerinin bir kısmına ilaç olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=-1LSRDTJryo

5 Yorum

  1. Ziyaretçi

    o 64 kişilik video var ya,o 64 kişilik video.epic win diyorum.cod hiç çıkmasın rezil olacak çünkü.yanlız şu biraz rahatsız etti jetler hiç jet gibi değil,hem çok alçaktan uçuyorlar hem de yavaşlar.böyle jet mi olur hacı,bf2 mi oynuyoruz?yani alçalır hedefi vurursun falan o ayrı da olmaz böyle lütfen ea,biraz daha gerçekçilik lütfen.

  2. xpugur

    oyun müthiş te yeni bilg almak gerekcek artık herhalde :S … (5 yıldır aynı laptoptayım ekran kartı nvidia go 7950GTX) yeni oyunları oynamak zorlaştı baya ama artık oyunlarda optimize çıkmaya başladı en son çıkan bi teknolojiden alındımı eskiye göre daha uzun süre dayanıcağa benziyor yazılımlar ve oyunlar optimize oldukça… BF3 hakkında yoruma bile gerek yyyok herşey ortada şimdiye kadarki en güzel grafikli oyun olucak (crysis in grafiklerini pek sevmiyorum -full hd video sunu izledim yoska zaten benim laptopta full ayarda imkanı yok oynamanın:D-) … BF3 te dirext X kaç kullanılıyo onuda merak etmiyo değilim 🙂 … şu sıralar battlefield play4free oynuyorum savaşa hazırım :=) …

Bir cevap yazın