Battlefield 3’ten Sekiz Adet Yüksek Çözünürlükte Resim

Masaüstünüz için birbirinden güzel Battlefield 3 resimleri.

Bu yılın en iyi FPS oyunlarından biri olmasına kesin gözüyle baktığımız Battlefield 3, arada sürpriz demo ya da beta olmazsa,  2 Kasım’da ilk kez oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Yani, Battlefield 3’ün piyasaya sunulmasına daha aylar var, ama DICE, oyundan yayınladığı ilk oyun için videolar ile şimdiden oyuncuların beklentisini bir hayli yükseltti. Hele PC oyuncuları, yıllar sonra PC’ özel dinamiklerin destekleneceği ilk FPS oyunu için çok daha heyecanlılar. Eh haksız da sayılmazlar.

Benim görüşümü soracak olursanız, evet teknik olarak Battlefield 3 FPS oyunlarına yeni bir soluk getirecek kadar iyi bir oyuna benziyor ve en az Bad Company 2 kadar sağlam bir çoklu-oyuncu modu bekliyorum, ama tek kişilik senaryodan için konuşmak erken sanırım.

Battlefield 3 M14

Her neyse, haberin özüne dönersek, buradan Battlefield 3 resim galerimize ulaşabilir ve yüksek çözünürlüklü resimleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz (resimlerin orjinal halleri için üstlerine tıklayın). Ayrıca, haberi bitirmeden 17 Nisan’da 17 dakikalık bir Battlefield 3 videosu yayınlanacağını hatırlatalım.

1 Yorum

Bir cevap yazın