Battlefield 3’ten İlk Video

DICE, Battlefield 3’ten oyun içi görüntüler sunan ilk videoyu yayınladı.

DICE’ın geliştirdiği yeni Frostbite 2.0 motoru ile geliştirilen Battlefield 3’ten ilk oyun içi görüntüler sunan video yayınlandı. Yaklaşık 40 saniye süren videoda çok fazla oyun içi görüntü göremiyoruz, ama gördüğümüz kadarıyla görseller ve atmosfer bir hayli iddialı olacak.

Bilmeyenler için Battlefield 3’ün bu sefer PC odaklı geliştirildiğini, 64 kişilik sunucu desteğine sahip olacağını hatırlatalım. Ayrıca yere yatma ve Jet kullanımı da Battlefield 3 ile seriye geri dönüyor.

Battlefield 3 2011 sonbaharda PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için piyasaya sürülecek.

Battlefield 3

17 Yorum

 1. lazboy

  Battlefield 3 yapan firmalar gibi firmalar varken pc sektoru gelismez dx9 desteklemiyor herkez sistemini yenilesin demis 14 bolumluk bir oyun icin 180 lira verdigmiz isletim sistemini copemi aticaz:D bize diyene kadar kendisi oyunun gelistirsin dx dan 11 kadar desteklesin kendi gelismemis oyununu bize yikiyor

 2. lazboy

  bence herkezin pc sine gore olmaliydi isteyen dx 10 dx11 dx 9 la oynasin herkez makinasina gore oynasin bence bu oyunun orjinali satmicak kimde dx 11 ekran karti var kimde dx 11 lik makina var:D zarar edicek bu oyun EA games bole oyunlar yüzünden batti isim yok gidip vista ya 200 tl bayicam durduk yere sie ya:D

   • Logar1923

    Tabii sen çok küçüktün bunu çektiğimizde, hatırlamazsın. Baya şirindin o zamanlar, kim derdi ki büyüyünce böyle olacak. Neye niyet, neye kısmet.

   • Logar1923

    Yanlış anlama, hani böyle bilinçli, vatansever, ABD yandaşı ve anti-emperyalist bir genç olacağını demek istedim.

Bir cevap yazın