Battlefield 3’ten Etkileyici Bir Oynanış Videosu Daha

DICE, Battlefield 3’ten yayınladığı videolar ile vücudumuza adrenalin pompalamaya devam ediyor.

DICE, geçtiğimiz günlerde Battlefield 3’ten kısa sahneleri bir araya getirerek hazırladığı oynanış videosu ile tüm dikkatleri Battlefield 3 üzerine çekmeye başarmıştı. DICE, bugün yayınladığı bir video ile bu sefer deyim yerindeyse vücudumuza adrenalin pompalıyor.

Battlefield 3, uzun zamandır PC dinamiklerine göre geliştirilen ilk FPS oyunu ve bu platformun tüm görsel gücünü kullanacak gibi gözüküyor; zira videoda gördüğümüz oyunun pre alpha sürümünden hazırlanmış gerçek zamanlı videolar bir hayli sağlam.

Irak ve İran sınırında 2014’te koalisyon güçlerinin macerasına odaklanacak tek kişilik senaryonun Bad Company 2’e göre daha ciddi ve daha iddialı olmasını bekliyoruz.

Videodan gözümüze çarpan diğer ayrıntılar ise animasyon kalitesi, göz alıcı ışıklandırma efektleri ve kuvvetli atmosfer.

Son olarak ufak bir ayrıntıdan daha bahsetmek istiyorum. Multi platform geliştirilen oyunlar için hazırlanan videolarda uzun süredir ilk defa PC arayüzünün tercih edildiğini görüyoruz bu videoda. WASD tuşlarının kullanıldığı arayüzü, DICE’ın “PC için iddialıyız” vurgusuna yapılan bir gönderme olarak da düşünebiliriz.

http://www.youtube.com/watch?v=PMnayBl1hXA&feature=player_embedded#at=38

8 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Yazar panphalar bulletstorm’u mp oynama şansı bulduysanız görüşlerinizi yazar mısınız,almayı düşünüyorum da mp hakkında doyurucu bir yorum göremedim.

  • Tahir Meylani

   Bulletstorm’u inceleyeceğiz bir iki güne kadar. Ama şimdilik şunu söyleyelim; oyunda iki MP modu var. Birincisinde single player bölümünde yaptığınız skorlar leaderboards’a aktarlıyor.

   Diğer MP modu ise, Gears of War’un dört kişilik co-op oynanan Horde moduna oldukça benziyor.

 2. lazboy

  Bulletstorm cok kisa bir senaryo bir generalin pesine dustuk:D pek senaryodan bsy anliyamadim tam anliyordum oyun bitti:D bence oyununa gore cok fazla sistem koymuslar oyuna bukadar kisa bir oyuna yazik orjinal oyun alanalara aciyorum

 3. lazboy

  bir oyun icin bana Windows 7 aldirdilar 😀 bu EA games bu kafada giderse cok büyük zarar eder bu firmada kafa calismiyor iflas edicek bence cok büyük para kaybina ugricak bu firma insanlari salak saniyor

  • gouranga

   oyunları orjinal almadın da windows7 yi mi orjinal aldın?

   bir de şu sisteminin özelliklerini buraya yazsan da editörler de “hımm bu oyunu lazboy un sistemi kaldırmaz, işe yaramazmış” desinler, haber yapıp kendilerini yormasınlar.

   yazık adamlara.

Bir cevap yazın