Battlefield 3’ten 12 Dakikalık Oynanış Videosu

DICE, söz verdiği 12 dakika süren video yayınladı.

Koalisyon güçlerinin Irak İran sınırında yaşanan çatışmalardan sonra düzeni sağlamak için tekrar bölgeye gönderilmesini konu alan Battlefield 3 için 12 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Bu video daha önce parça parça gördüğümüz Battlefield 3 videolarının uzaltılmış hali diyebiliriz.

Güçlü atmosferi ve sağlam grafiklerinin yanında, etkileyici animasyon teknolojisi ile de oldukça iddialı bir Battlefield 3 var karşımızda. Ve, yayınlanan videoda oyunun hemen hemen tüm marifetlerini görme şansı elde ediyoruz.

Battlefield 3 M60

Yayınlanan videonun yanı sıra DICE, Battlefield Facebook fan sayfasının 1 milyon beğeni alması durumunda yapımcıların yorumlayacağı ekstra bir içerik sunmayı planlıyor. Şu an Battlefield Facebook fan sayfasının yaklaşık 830 bin beğeniye ulaştığını görüyoruz.

6 Yorum

 1. Api Duman

  gerçekten iyi umarım Crysis 2 kadar şişirip 85-90lık oyunu kendi elleriyle 70 e çekmezler.
  Ayrıca son bölümde makineliye geçtiğimiz sıra kurşunlar soldan bir bir fırlıyor ama nedense kutudan hiç kurşun çekmiyor ufak ama göze batan bir detay umarım bunlar oyunda olmaz

  Konu dışı:Nerdesiniz ya 3 gündür habersiz kaldık site olarak yıllık izne falan mı girdiniz özlettiniz kendinizi 🙂

 2. Sabertooth

  LMG tamburundan eksilen mermi şeridi nedense pek çok yapımcının atladığı bir detay. Çok az oyunda o detayı gördüm ben şimdiye kadar. Ağzı ingilizce olarak laf yapan birilerinin facebook,twitter ..vs gibi sayfalarında hatırlatsalar fena olmaz.

 3. Tahir Meylani

  Gerçi videonun pre alpha sürümü olduğu söyleniyor, ama benim de şey dikkatimi çeken bir şey oldu; toprak yolda yürümemelerine rağmen askerlerin ayağından sürekli toz kalkıyor.

 4. batLee-coDs

  Çok güzele benziyor.Geçen seride silahlar sniper tipi idi fakat otomatik vuruyordu.Beni çok sinir etmişti.Bu hata olmuyor galiba.Ayrıca süper bir oyuna benziyor.Fakat Call of duty modern warfare 3 buna rakip olabilir.Hemde fazlasıyla.Bence Cod 8 daha güzele benziyor.Ama Battlefield 3’te fena değil 🙂

Bir cevap yazın