Battlefield 3 ve FIFA 12 İçin Ön Sipariş Sezonu Açıldı

Aral, Battlefield 3 ve FIFA 12 için ön siparişleri almaya başladı.

Sahaya inip, rakibinizi yenmeyi, stadın muhteşem çoşkusunu solumayı ya da savaş meydanının soğuk yüzünü yaşamak mı istiyorsunuz? Size her iki deneyimi de yaşatmak için www.aralgame.com FIFA 12 ve Battlefield 3’ü muhteşem hediyeler ile ön siparişe açmış durumda.

E3’ün en iyi spor oyunu seçilen FIFA 12 için Aral’a özel olarak düzenlenen ve sınırlı sayıdaki Adidas ürünlerinin hediye edileceği ön sipariş kampanyası başladı.

Yılın en çok beklenilen ve Gamescom’un en iyi oyunu seçilen Battlefield 3 için ise sadece ön siparişte satılacak özel sürüm Battlefield 3 limited Edition oyunseverlere sunuluyor. Oyunu ön sipariş ile satın alanlara oyunun Limited Edition sürümünün bir kopyası ile birlikte ‘Back to Karkand’ genişleme paketine ücretsiz sahip olabilecekler. Bunun yanı sıra Battlefield’a özel olarak üretilen T-shirtler de oyunu sipariş verenlere hediye edilecek.

FIFA 12 PC, PS3,Xbox 360, WII, PS2, PSP ve 3DS versiyonları ile 30 Eylül’de, Battlefield 3 ise PC, PS3 ve Xbox 360 versiyonları ile 28 Ekim’de satışa sunulacak.

Fiyatlar için www.aralgame.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 🙂

Battlefield 3 HDR

Bir cevap yazın