Battlefield 3 Physical Warfare Pack Videosu Yayınlandı

EA ve DICE, oyunu ön sipariş edenlere sunduğu avantajlarla tartışma konusu olan Physical Warfare Pack için bir video hazırlamış.

Battlefield 3’ü ön sipariş edenler için özel olarak hazırlanan ve içinde Back to Karkand da dahil olmak üzere toplam 4 Battlefield 2 haritasının Frostbite 2 motoruyla yeniden yaratılmış halleriyle bazı silah ve ekipmanlar bulunacak Physical Warfare Pack, Mayıs ayında duyurulduğundan beri birçok oyunseverin tepkisini çekmeyi başardı. Hatta bu paketle birlikte gelen Type-88 hafif makineli, DAO 12 pompalı tüfek, keskin nişancı tüfeklerinde kullanılabilecek özel bir susturucu ve zırh delici özel pompalı mermilerin oyunun dengesini bozacağını iddia eden ve EA’in insanları bu yüzden ön ödeme yapmaya zorladığını düşünen binlerce oyunsever bu özel içerik paketini boykot etme kararı almıştı.

Bu boykotlar ne derece başarıya ulaşır bilinmez (özellikle de önümüzde Modern Warfare 2 gibi bir örnek varken); ancak hazırlanan video bazı oyuncuların aklını çelebilir. 🙂

1 Yorum

  1. gelecekteki 2005

    Video oldukça güzel.
    Şu oyunlarda tek nefret ettiğim nokta pompalı silahlar belirli bir mesafeden sonra etki etmemesine rağmen diğer silahların hepsinin etkisi bulunmakta.
    Sniper olan bi arkadaşı haritanın diğer ucundan tarayarak öldürmek, sniper için oldukça sinir bozucu. “neden sniper olalım hiç bir avantajı yok” dememek için bir bir neden yok 😀

Bir cevap yazın