Battlefield 3 Hangi Platformda Daha İyi Görünüyor?

Kazananı tahmin etmek kolay olsa da acaba ikinci ve üçüncü sırayı hangi platformlar alıyor?

Merakla beklenen Battlefield 3’ün çıkmasıyla birlikte hayatın, evrenin ve diğer her şeyin anlamını da öğrenme şansına eriştik. Bakalım muhteşem görselleriyle gören herkesi etkileyen Battlefield 3, hangi platformda daha iyi görseller sunuyor?

İyi seyirler.

Bu arada oyunun Türkiye’de 28 Ekim’de raflarda olacağını belirtelim.
16 Yorum

  • Uğur Yurtsever

   Güzel kardeşim, sen merak etmiyor olabilirsin. Ama oyunun hangi platformda iyi göründüğünü merak edenler olabilir. Malum sen biraz uzak olsan da bu ülkede parayla oyun satın alan insanlar var. Ayrıca tartışmak güzeldir zihni açar, ufku genişletir. 🙂 Tabii önce iyi beslenmek; yeterince vitamin, mineral falan almak kaydıyla.

   • Halit

    aynen sizler gibi, ülke bu yüzden guruplara ayrıldı. fazla vitaminin zararları.

   • Halit

    pc desteklerse en iyi görüntü kalitesine getirirsen ve buna en iyi görüntü kalitesini sana verebilecek ekranda dahil, tabiki pc dir.
    bunun neyini tartışıyorsunz. yıllardır. diğer plartformlar sabit bir teknılojiye sahiptir. sadece kalite farkı kullandığınız ekranla ilgili değişir, tüplü, lcd, led, plazma saniye kızı tabiki bildiğiniz diğer parametreler. pc bunlaedan farklıdır, çünki devamlı gelişen değişen bir teknolojidir.
    böyle gerksiz konularla tartışıp birbirinizi kırmaya deymez.
    herkese oynadığı plartformda iyi oyunlr dilerim.

   • Halit

    dediğini ilk defa duydun, ben gamespot sitesine baktım, oda gelmiş geçmiş tüm oyun listelerini barındıran zengin bir site.

   • gouranga

    Oyunu siz mi oynuyorsunuz, sizin zevkleriniz mi önemli yoksa o sitelerinki mi?

    Bırakın o puanlar üzerinden oyun değerlendirmeyi.

 1. PcMaKeR

  XBox 360 ile PC.

  XBox nasıl hala iyi kalite sunuyor anlamış değilim açıkçası.

  Oyun çok heyecanlı ama kesinlikle tavsiye ederim. BC2 den sonra bunu oynayınca daha bir güzel oluyor.

 2. Ziyaretçi

  battlefield 1943 pc için çıkacak denmişti ama iptal edildi. Nedeni buydu işte. Pc’ye özel geliştirdiler bu oyunu. Hem grafik hem performans açısından pclere yönelik yaptılar.

 3. Vernoncougar

  Bu kadar sistem canavari olacagi aklima gelmezdi. 2560×1600 cozunurlukte grafik ayarlari ultra duzeyde, CPU-GPU-RAM uclusu deli danalar gibi cosmus vaziyette calisiyor. Sikayetci degilim elbette, dedigim gibi sadece biraz sasirmis haldeyim boyle ezici grafikler beklemiyordum. Xbox ve PS3 goruntu kaliteleri ile PC`nin yanina yaklasamaz.

 4. Ziyaretçi

  videonun 2:40 bölümünde binaları gösteriyor ya dışardan, orada pc’de muazzam atlama var. Bu oyun içindeki devamlı bir olay ise çok vahim. Görüntü kalitesi ne kadar iyi olursa olsun oyunun akışkanlığı pcde düşük demekki. Gözleri bozar yahu 🙂

  • gouranga

   Videoyu izlemedim am Pc de oynanışta sorun yok. Aslında rage patladıktan sonra bu oyundan da korkuyordum ama gerçekten optimizasyona ve grafiklere diyecek yok.

   Onun haricinde battlefield benim tarzım değil. Yarış oyunları haricinde oyunlarda araç kullanmayı sevmiyorum (:

Bir cevap yazın