Battlefield 1943 Çıktı mı?

EA, Battlefield 1943’ü sessizce indirime sundu.

Battlefield 1942’nin Frostbite oyun motoru kullanılarak yeniden geliştirilmiş hali olan Battlefield 1943, bundan yaklaşık 14 ay önce önce Xbox Live ve Playstation Network için indirime sunulmuş ve olumlu tepkiler almıştı.

EA Games, Battlefield 1943’ün konsol versiyonlarından sonra oyunun PC sürümü için ise 2010 ilk çeyreğini adres göstermişti. Battlefield 1943’ün bir PC versiyonu olacağı haberi ile sevinen Battlefield hayranları, merakla Battlefield 1943 PC versiyonun kesin çıkış tarihini beklerken, EA’den gelen erteleme haberleri ve ardından gelen sessizlik ile oyunun artık iptal edileceğini düşünmeye başladılar.

Battlefield 1943

Gerçekten de bizde oyunun artık iptal edildiğini düşünüyorduk ama EA, bize ters köşe yaptı. Zira Battlefield 1943 PC versiyonu hazır ve oyunu satın almanız için kredi kartınızda 15 Dolarlık limit olması yeterli. Battlefield 1943 PC versiyonunu satın almak istiyorsanız, buraya tıklayarak EA Store’a uğrayabilirsiniz.

Şaka şaka oyun hazır değil 😀 Yabancı oyun sitelerine aldanmayın oyun şu an sadece ön sipariş için açıldı. Oyunu satın alacam diye yanlışlıkla ön sipariş kurbanı olmayın. Oyunun çıkış tarihi yine belli değil. Neyse, en azından oyunun iptal edilmediğini biliyoruz.

3 Yorum

Bir cevap yazın