Batman: Arkham City Multiplayer Desteğiyle Geliyor

Batman de modaya uyuyor.

Tüm zamanların en iyi çizgi roman uyarlaması Batman: Arkham Asylum’un devamı geçtiğimiz Aralık ayında Spike TV Video Oyun Ödülleri töreninde duyurulmuş ve bu devam oyunundan ilk resmi detayları alabilmek içinse Ağustos’un ilk günlerine kadar beklememiz gerekmişti.

Arkham Asylum’un eski müdürü Quincy Sharp’ın Gotham City belediye başkanı olduktan sonra hayata geçirdiği ve Gotham City’nin manyakları için Arkham Asylum’dan çok daha büyük bir “rehabilitasyon” merkezi olan Arkham City’de geçecek bu yeni oyunda Catwoman, Two Face, Talia Al-Ghul ve Mr. Freeze gibi tanınmış karakterleri de görebileceğimiz açıklanmıştı. Hatta Kara Şovalye’nin Catwoman’dan yardım alacağı ve aralarında romantik bir ilişkinin doğabileceği de…

İngiliz oyun dergisi PSM3’ün son sayısındaysa Batman: Arkham City için yeni bir güzellik daha ortaya çıktı: Multiplayer.

Batman Arkham City PSM3

Arkham City isimli fan sitesinin haberine göre PSM3’te yer alan açıklama şu şekilde.

“Multiplayer kesinlikle olacak; ancak şu an için herhangi bir detay belli değil.”

Umarım bu çoklu oyuncu özelliği yalnızca bir co-op moduyla sınırlı kalmaz. Zira Batman evreni, sağlam karakterleriyle oldukça eğlenceli çoklu oyuncu modlarına ev sahipliği yapabilir. Öyle sanıyorum ki detayları öğrenmek için fazla beklemek zorunda kalmayacağız.

1 Yorum

Bir cevap yazın