Batman: Arkham City Çıkış Tarihi Açıklandı

2011’in en iddialı aksiyon oyunlarından Batman: Arkham City, Ekim ayında oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Batman: Arkham Asylum ile tahminlerimizin de ötesinde bir oyun deneyimi yaratmayı başaran Rocksteady, Warner Bros’un gücünü de arkasına alarak Batman: Arkham City ile başarısını devam ettirmek istiyor.

Peki, Batman: Arkham City ile bizleri yine unutulmaz bir oyun bekliyor mu?

Aslında bu soruya şimdiden cevap vermek zor. Rocksteady’nin ikinci bir oyun için uzun bir süredir yoğun çaba sarfettiğini ve kusursuz bir deneyim yaratmak için oyunun çoklu-oyuncu modlarını bile iptal ettiğini biliyoruz.

Yine de henüz oyun hakkında çok az bilgimiz var. Daha önce Batman: Arkham City’nin hikayesinden detayları aktardıysak da, henüz Arkham City’den bir oynanış videosu bile göremedik.

Neyse ki, Batman: Arkham City’i bizzat denemek için uzun bir süre beklememiz gerekmeyecek. Çünkü, Rocksteady’nin Batman: Arkham City için duyurduğu çıkış tarihi 18 Ekim 2011.

Ayrıca, Batman: Arkham City’den yayınlanan üç yeni oyun içi görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Batman: Arkham City Resim 1

Batman: Arkham City Joker

Batman: Arkham City Resim 2

2 Yorum

  1. lazboy

    bos oyun is gormez daha iyi oyunlar daha cok hayal güclerini calistirsalar farkli karaterler yaratsalar bak yapan yapiyor adamalar kafalarini calistirmis prototype yaratmıslar yaratan yapan yapiyor demeki 300 yildir betmen oyunu gormekten bunalima girdik olan karakterler deyil biraz daha karizma prototype gibi tarzi olan yürek hoplatan karakterler yapsalar biraksalar artik su yarasa adami yaf

Bir cevap yazın