Batman: Arkham Asylum Sadece 12.5 Dolar

Sitemizin oyun bölümüne gelenlerin büyük bölümü düzenli olarak Steam kullananlar oyunseverler. O yüzden okuyucularımız, bu tür indirimlere alışmış olmalı. Fakat bu seferki indirim farklı bir yerden, muhtemelen bildiğiniz ama alışmadığınız bir yerden, Games for Windows’tan.

Games for Windows Live’da, kısa bir süreliğine Batman: Arkham Asylum sadece 12.5 dolar. Ayrıca, Games for Windows internet sitesinden öğrendiğimize göre; yeni oyun indirimleride yoldaymış.

Bir süredir Steam, dijital oyun satış pazarını domine etmiş durumda. Hatta bu durumun haksız rekabete yol açtığını iddia edenlerde olmadı değil. Bu tür açıklamaların haberleri okumuşsunuzdur. Aslında, Games for Windows Live, Steam’e direk rakip sayılmaz. Daha çok PC oyuncuları kendi kurduğu altyapıda birleştirmeyi amaçlayan bir program fakat Games for Windows’unda dijital oyun satışlarına başlamasıyla şunu söylemek yanlış olmaz sanırım: Steam’e yeni bir rakip geliyor olabilir. Bundan sonra düzenli oyun indirimlerini Games for Windows’tada takip edeceğiz gibi gözüküyor.

Steam veya Games for Windows Live, hangisinin para kazanacağı beni ilgilendirmiyor, biz hangi oyunu nasıl daha ucuza alabileceğimize bakalım yine de bir kısım oyuncunun Steam’den başka yerde oyun almayacağını da biliyorum. Oyunu Games for Windows Live’den satın almak için tıklayın.

Son bir not: Bizim tavsiyemize uyup, Batman Arkham Asylum’u bu fiyata aldıktan sonra beğenmezseniz; her türlü kötü eleştirinize açığız 🙂 Bu kadar iddialıyız Batman: Arkham Asylum için.

Güncelleme: Okuyucularımızdan gelen uyarıyla, Games for Windows Live’in resmi olarak sadece Amerikan eyaletlerine satış yaptığını öğrendik. Bizi uyaran okuycularımıza teşekkür ediyoruz.

6 Yorum

  1. Tahir Meylani

    Haklısınız, Games for Windows Live resmi olarak sadece Amerika eyaletlerine satış yapıyormuş. Fakat bu, oyunu GFWL’den satın almanıza engel değil. Yapmanız gereken sadece bir eyalet ve posta kodu seçmek daha sonra oyunu satın alabiliyorsunuz.

    Bu yöntemi kullanmak ister misiniz? Oda sizin vereceğiniz bir karar.

Bir cevap yazın