Batman Arkham Asylum 2 İçin Ön Siparişler Başladı

Batman: Arkham Asylum 2009’un en iyi oyunu seçilen bir eser. Birçok oyun mercisi de böyle düşünüyor. Spike Video Game Awards 2009 yılı oyun ödülleri dağıtıldığı gece Batman: Arkham Asylum 2 duyuruldu ve o gece oyunun tanıtım videosu yayınlandı. Böylece biz de beklemeye, devam oyunu Arkham Asylum 2’nin yolunu gözlemeye başladık.

Amazon, Batman: Arkham Asylum 2 duyurulalı birkaç ay olmasına rağmen ön siparişleri almaya başladı. Daha önce erken başlayan ön siparişleri görmüştük ama bu bir ilk sanırım. Oyunun sipariş fiyatı $56.99 olarak gözüküyor. Ayrıca siparişler sadece Xbox 360 ve Playstation 3 için alınıyor. Bu bir konudaki korkumuzun büyümesine sebep olmuyor değil. Oyunun duyurulmasından sonra hatırı sayılır yabancı oyun sitelerindeki etiketler de bu yönde idi. Etiketler sadece konsolları içeriyordu. Umarız böyle bir şey olmaz ve oyun bilgisayar için de geliştirilir.

Not: Ek olarak Amazon sitesindeki ön sipariş sayfasında bulunan Batman: Arkham Asylum 2 oyun kutusu kapağı resmi bir kapak değil. Büyük ihtimal yukarıdaki ilk videodan alınan görsel ile oluşturulmuş bir kapak.

3 Yorum

 1. Uğur Yurtsever

  Amazon’un ilanındaki “by Eidos Interactive” ibaresi biraz mantıksız geldi bana. Zira daha önce Eidos’un projeden çekildiği ve dağıtım işlerini Warner Bros’un tek başına ele alacağı açıklanmıştı.

 2. Talha Turhal

  Ön sipariş başlamış ve cebimden para çıkmış, isterse 1C company yazsın gene o oyun evime gelecek, öyle değil mi *<8D Amazon bu bir skandal beklemiyorum açıkcası.

 3. Uğur Yurtsever

  Bir skandal beklediğimi ima etmedim zaten. Amazon, bunu çıkış tarihi belli olmayan hemen her oyun için defalarca yaptı zaten. Benim için ilginç olan, yeni Batman oyununun ön sipariş listesine geç girmiş olması.

  Hepsini geçtim, işin mantıksız olan tarafı; Amazon çalışanlarının oyunu kimin dağıtacağından bihaber olması. Sanırım sitelerindeki eşcinsel içerikli romantik kitapların satış rakamlarını tekrar yok etme ihtiyacı hissettiler. 😀

Bir cevap yazın