Bahar 2003 IDF – 1. Gün: Üç "C"

Bahar 2003 IDF - 1. Gün: Üç  "C"

ABD’nin batı eyaletleri sıkı bir soğuk dalgası altında, ancak tam tersine, IDF 2003’de iklim son derece yumuşak ve keyifli. IDF konusunda rapor veren birçok tanıdığımız ve birçok firma kar dolayısı ile San Jose’ye gelememiş görünüyor. Ancak ailenizin THG editörleri yine iş başındalar elbette, ve üç gün boyunca size rapor vermeye devam edeceğiz.

Daha önceki IDF’lerdeki raporlarımızı okumamış olanlar için kısa bir ön bilgi verelim. Intel yılda iki kere firmaları ve medya kuruluşlarını “teknoloji turuna” davet eder. Burada firma olarak bu süre içerisinde ne yaptıklarına ve yeni ürünlerine ek olarak gelecek vizyonları konusunda da bilgiler verilir. Elbette bu toplantılar sadece Intel tarafından düzenlenmez, birçok iş ortağı da IDF’te hazır bulunur.

IDF üç bölümden oluşuyor. Dersler, brifingler ve şovlar. Bunlara ek olarak, IDF’te yer alan veya almayan birçok firma ile THG olarak röportaj yapmayı beceririz. IDF’in en zor tarafı ise bir hafta boyunca gerçekleştirilen devasa bilgi bombardımanı altında ezilmemek. Gün doğumundan batımına kadar IDF’te bir şeyler oluyor, ve kafamız size tanıtmak üzere not aldığımız bilgilerle doluyor.

Bir cevap yazın