Bad Company 2 Resmi Sitesi Yayında Hardcore Mod Belli Oldu

Battlefield: Bad  Company 2’nin çıkmasına artık sayılı günler var. Herkes heyecanla oyundan gelecek yeni bilgileri bekliyor. Bugün hem oyundan yeni bilgiler geldi hem de Battlefield: BC 2 resmi internet sitesi açıldı. (en azından bizim bugün haberimiz oldu siteden) Sitede oyundaki haritalar, silahlar, araçlar ve çeşitli stratejiler tanıtılıyor. Siteye girmek için sizi buraya alalım.

Şimdi de oyundan gelen yeni bilgilere bakalım.

DICE, Battlefield: BC 2’de Hardcore modu bulunacağı açıkladı. Nedir bu Hardcore mode?

Battlefield: Bad Company 2 Squad

Battlefield: BC 2 beta oynayanlar, adam öldürmenin kolay olmadığını fark etmişlerdir. Adam öldürmek için bir hayli kurşun sıkmanız gerekiyordu. Hardcore mode ile kurşunlar iki kat fazla hasar verecek ve daha gerçekçi bir oynanış sunacak. Arayüzde bulunan yardımcı bilgilerin bir çoğunu artık göremeyeceksiniz. Kalan mermi ve nişan olmayacak.

Battlefield: BC 2’nin Nvidia 3D ve DirectX 11 desteği kesinleşti.

Oyun için bir kaç DLC (indirilebilir içerik) çıkacağı da kesinleşti. İlk iki DLC ücretsiz olacak.

Haberler şimdilik bu kadar gün saymaya devam ediyoruz…

2 Yorum

  1. Vernoncougar

    3D den faydalanabılmek ıcın ıllakı geforce kartlara ıhtıyac var + 3D uyumlu monıtor 🙁 bu oyunları 3D oynamak buyuk keyıf verır sanırım.Dırextx11 destegının olması ıyı olmus en azından ondan faydalanma luksumuz olacak.AMD 3D konusunda gerı kalmak ıstemeyecektır calısmaları vardır mutlaka..BBC2 sankı yılın en ses getırecek oyunlarından bırı olacak gıbı..

  2. MaRIkO

    yok illa geforce karta gerek yok. gözlük ve uygun bir monitör ile bütün bilgisayarlardan 3d görüntü almaya yarayan uygulamalar var. tabii nvidianın çözümünden uygulanmaları biraz daha zor ve kaliteleri aynı olmayabilir ama kullanıcı yorumları iyi.

Bir cevap yazın