Ayda 29 TL’ye Hem D-SMART Hem İnternet

D-SMART yeni kampanyası ile internet ve D-SMART’ı ayda 29 TL’e sunuyor.

D-SMART yeni duyurduğu internet kampanyası ile internet ve TV’i birleştiriyor. Yeni kampanyanın okuyucularımızın ilgisini çekebileceğini düşündük. İlgili basın bülteninden notları aktarıyoruz.

D-Smart’ın kampanyasından yararlananlar D-Smart uyumlu uydu alıcısıyla birlikte 8 Mbit’e kadar 4GB limitli ADSL ve Smart Paket sahibi olacak; 6 ay sinema paketini ücretsiz izleyecek; kısaca internet ve dijital yayın deneyimi elde edebilecekler.

Internet erişiminde limitsiz paketleri seçenler ise  kaydetme, ileri – geri sarma özelliği ile ‘dilediğin zaman izle’ imkanı sağlayan D-Smart uyumlu PVR uydu alıcılarıyla   birlikte Smart Paket’e de  ücretsiz sahip olabiliyor. Şu anda, 8Mbit’e kadar 4GB limitli internet erişiminin bedeli olan 29TL’yi ödemekte olan internet kulanıcıları, D-Smart’a geçtiklerinde, aynı bedel karşılığında, hem internet, hem de D-Smart servisini ilave bir bedel ödemeden alıyor olacaklar. Üstelik, 6 ay sinema paketi de hediye.

Ayrıca bu kampanya için aktivasyon bedeli alınmıyor. Kampanya detayları ve ücretlerini aşağıdaki tablolarda bulabilirsiniz.

Kampanya Detayları
D-Smart Kampanya Detaylar

2 Yorum

  1. crixallis31

    Limitsiz 1mbps hala 45tl ühü:(
    2senelik zorunlu anlaşma yapmayıp 45tl’nin kayda değer derecede altında yapsınlar fiyatı.Telefon kullanmayanlar için sabit ücreti istemesinler o zaman ben taktir edeyim adamları.Etrafımdaki herkesi bu kampanyaya yönlendireyim

Bir cevap yazın