Avea’dan Harbi Tarife

Avea

Avea’dan cep telefonunu çok yönlü kullanmak isteyen gençlere özel bir tarife! Bu tarifeye geçerek isterseniz günde dakikalarca konuşabildiğiniz gibi, konuşma dakikalarınızın yanına belirli sayıda SMS alabilir, internet paketi sahibi olabilirsiniz.

Avea hattınızla sürekli Avea içi arama yapıyorsanız, her günü SMS atmadan geçirmiyorsanız ve internette sürekli sosyal ağları takip ediyorsanız, haberin devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Günde 100 dakika Avea içi arama yapmak için telefonunuzdan 6363’e “HARBİ” yazıp SMS göndermeniz yeterli. Bunun karşılığında her gün hattınızdan 4 kontör tarife gereği kesiliyor. Sadece konuşmak bana yetmez SMS’de atarım derseniz; 2233’e “SMS” yazıp SMS atarsanız günde 1 kontöre her yöne 30 SMS atma hakkına sahip oluyorsunuz. SMS attım peki internetteki sosyal ağlarımı kontrol edeceğim derseniz. Yine “Internet” yazıp 2233’e SMS atarsanız günde 1 kontöre 5 MB internet paketi sahibi olabilirsiniz. Bu paketlerin hepsine sahip olmak isterseniz hattınızdan her gün 6 kontör (4+1+1) tarife gereği kesileceğini ve hattınızdan tarife gereği kesilecek kontörün yanında 2 kontör daha olması gerektiğini unutmayın.

Bu tarifeden yararlanan kullanıcıların aksi Avea’ya bildirilmediği sürece her gün hatlarından, istedikleri paket kadar kontör kesileceğini belirtiriz. Eğer SMS paketini iptal etmek isterseniz “Iptal SMS” yazıp 2233’e SMS atmanız gerekiyor. Benzer şekilde internet paketlerini iptal etmek isteyen kullanıcıların da “Iptal internet” yazarak 2233’e SMS atmaları gerekiyor.

Kullanma hakkına sahip olduğunuz paketler günlük olmakla beraber, ertesi güne devrolmuyor. Kontörlü hat sahiplerinin bu tarifeden yararlanabilmeleri için bir defaya mahsus 30 kontör hatlarından düşürülürken faturalı hat sahiplerinden 150 kontör satış fiyatı olan 30 TL alınıyor.

Bu tarifeden yararlanan Avea kullanıcıları, diğer operatörleri ve şehir içi sabit telefon aramalarının dakikasını 1 kontöre yapabilirlerken, günlük SMS sınırını aştıkları takdirde SMS başına 2 kontör hatlarından düşülüyor. Tarife süresince, kampanya içerisinde kalabilmek için hattınıza aylık minimum kontör yükleme gibi bir şart koşulmamış. Tarife hakkında daha ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın