AT&T: Bu Yaz Yeni Bir iPhone Olmayacak

Amerika’nın en büyük operatörlerinden biri olan AT&T, iPhone 5’in bu yaz gelmeyeceğini doğruladı.

Normalde operatör şirketleri yeni telefon modelleri hakkında müşterilerine detay vermekten kaçınırlar, ama söz konusu iPhone 5 gibi bir ürün olunca işler değişebiliyor. Amerika’nın en büyük operatörü olan AT&T’den bir çalışanının CSR’e verdiği bilgiler daha önce iPhone 5 hakkında ortaya dökülen iddiaları doğruluyor.

Apple bizi Haziran ve Temmuz aylarında yeni bir iPhone modelinin piyasaya sürülmeyeceği hakkında bilgilendirdi, ama yeni bir model mutlaka ileride gelecektir. Ne yazık ki, elimizde yeni iPhone modeli için tarih de yok. Bu bilgi bize verildiği an internet sitemizde güncelleme yapacağız.

Böylelikle iPhone 5 ile Apple’ın her  yıl Haziran ayında yeni bir iPhone modeli zinciri kırılmış olacak. iPhone 5’in neden geciktiği konusunda elimizde bir bilgi de yok, ama Apple’ın eninde sonunda yeni bir iPhone modeli ile karşımıza çıkacağına da şüphe yok.

iPhone 5 Söylenti

iPhone 5'in tasarımı bu olabilir mi?

2 Yorum

  1. CodeMachine

    Iphone 4 satışlarını baltamamak için olabilir mi? Mesela ben bir iki hafta önce iphone 4 mü alsam diye düşündüm ama nasılsa yaza ne kaldı iphone 5 çıkar onu alırım yada iphone 4 ün fiyatı düşer onu alırım diye vazgeçmiştim, benim gibi düşünenleri beklemek yerine iphone 4 almaya yönlendirmek olabilir amaç…

Bir cevap yazın