ATI Fermi Ekran Kartları İle Dalga Geçmek İçin Harika Bir Kısa Fim Hazırladı (Video)

ATI’nin hazırladığı komik videoyu mutlaka izleyin.

ATI vs NvidiaNvidia, GF104 mimarisi ile Fermi kartların ısı sorununu çözdü belki ama bu, GF100 mimarisi ile üretilmiş Fermi kartların hala ısı sorunu olduğunu, daha doğru bir deyişle, mesela GeForce GTX 480’nin rakip ATI kartlardan daha çok ısındığı gerçeğini değiştirmiyor.

ATI’de bu gerçeğin farkında ve rakibin buradan vurmaya çalışıyor. Peki rakibinizi en iyi nasıl vurursunuz? Aşağıdaki videoyu izleyin.

Bakalım Nvidia’nın bu videoya karşılığı ne olacak?

5 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Bende bugün fermi mi almış olcam ee kış geliyo evi ısıtmak lazım değilmi 🙂 ATI yapmaya devam etsin böle videolar. Bence ATI video yapacağına daha iyi yazılım ve yenilikler yapsın. Biz 3D Vision ile oyun oynamaya devam ediyoruz. ATI napıyo ???

  2. Ziyaretçi

    bende nvidia kullanıcısıyım fakat ati daha cazip gelmeye başladı yakında bende devrediyorum artık nvidia ile uzaktan yakından alakam olmaz ati alacağım nvidia’nın sadece yazılımda bir üstünlüğü var ve bakıyorumda ati onuda başardı

  3. Ziyaretçi

    arkadaşım tüm oyunlar zaten bir şekilde 3D Vision ile oynanıyor. Bunların dereceleri var. Eski oyunlarda bile excellent olan oyunlar var. Gir Nvidia sitesine inanmıyorsan bak. Şimdi Nvidia sitesinede inanmassın sen ben denedim ordaki çoğu oyunu yazanlar doğru merak etme inan yani !!! Ayrıca son çıkan oyunlara da şöyle bir bak bakalım hepsinde 3D Vision Ready ibaresini görürsün. Sölede görelim demek ne demek onu anlamıyorum.!!!!!! Sana yalan borcumuz falanmı var bende onu anlamadım.  Avatar, Metro 2033, Batman ı yada Battlefield Bad Company 2 yi bir gör 3 Boyutlu senle tekrar görüşelim olurmu. ATI kullananları bir türlü anlamıyorum. İyi olana iyi demiyorsunuz. Ben daha önce ATI kullanıyordum sonradan 3D Vision’ı gördüm Nvidia ya geçtim. Bunda ne var arkadaşım.

Bir cevap yazın