Asus’un ATİ işlemcili grafik kartları serisi

ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), ATI RADEON tabanlı yeni ekran kartlarını duyurdu. Yeni ATI tabanlı ürünler ASUS RADEON 9800XT, RADEON 9600XT, RADEON 9600SE ve RADEON 9200SE. ASUS ayrıca grafik performansını geliştirmek ve yeni çözümlerine katmadeğer sağlamak için kendine özgü yeni özellikler de sunuyor:* Sistem Koruması: ASUS’taki SmartDoctor™; sistem ve grafik kartınızın ısısını izliyor, ayrıca fan hızı ve AGP güç düzeyini de kullanıcıya bildiriyor.

* Etkili Soğutma Sistemi: Bakır ısı borusu, büyük bakır ısı emici ve çift fan tasarımı ile ASUS RADEON 9800XT yüksek hızlarda bile kartın soğuk kalmasını sağlıyor. ASUS RADEON 9600XT, 9600SE ve 9200SE de özel soğutma tasarımına sahip.

* Smart Cooling Teknolojisi: Bu teknoloji sayesinde VPU ısısı az sistem yükü sebebiyle düştüğünde fanlar da hız keserek daha sessiz bir çalışma ortamı sağlıyor.

* Optimize Devre Tasarımı: Referans devre tasarımlarının aksine ASUS, güvenilirlik ve performans artışı sağlamak için RADEON serisi ekran kartlarının tasarımını kendisi oluşturuyor.

* GameFace: ASUS GameFace video chat özelliği oyuncuların online oyunlar sırasında birbirlerini görebilmelerini sağlıyor.

* VideoSecurity: VideoSecurity yazılımı kullanıcıların kendi güvenlik sistemlerini kurabilmesine olanak tanıyor. Bu yazılımda hareket tespit edildiğinde kendiliğinden video kaydı yapılıyor ve telefonla ya da mail ile alarm verilebiliyor. Ayrıca kullanıcılar Internet üzerinden de izleme yapabiliyorlar.

* ASUS Dijital Video Kaydedici: ASUS Digital VCR kullanıcıların istediği TV programlarını capture edebilmesini ve oynatabilmesini sağlıyor.

* Çift Görüntü Cihazına Bağlanabilme: ASUS RADEON 9800XT, 9600XT, 9600SE ürünlerinde çift-DVI ve iki DVI-VGA çevirici ile geldiğinden çok geniş yelpazedeki cihazlara çıkış verilebiliyor.asuschart

Bir cevap yazın