Asus’tan EeeTop2400 Serisi Hepsi Bir Arada PC’ler

Asus’un ET2400 serisi hepsi bir arada PC’leri dokunmatik ekran ve Nvidia 3D Vision destekli.

Hepsi bir arada ASUS PC ET2400 PC serisi 23.6 inçlik Full HD geniş ekran ile satılıyor. Bir efsane haline dönüşen Sonicmaster Ses teknolojisinin de son kullanıcıya sunulduğu yetenekli Asus hepsi bir arada PC, Super Hybrid Engine (SHE) ile de enerji tasarrufu sunuyor.

Geniş ses spektrumu sayesinde kristal berraklığında sese sahip ET2400 serisi daha derin bas ve daha geniş frekanslarda sesler sunuyor.

Asus EeeTop2400

Asus EeeTop2400

Serinin en iyi üyesi olan ET2400XVT Full HD’de NVIDIA 3D Vision teknolojisiyle 3D keyfini de yaşayabiliyorsunuz.

ET2400 serisinde optik dokunmatik ekrana sahip modelleri ile görüntüleri parmağınızda oynatmak (yakınlaştırma, uzaklaştırma, döndürme, web sayfalarını kaydırmak, değiştirmek de mümkün. Böylece daha interaktif bir PC kullanımı mümkün oluyor.

Asus EeeTop2400 serisinin modellerine göre özellik listesini aşağıda bulabilirsiniz. Satış fiyatı ve tarihi hakkında bilgi edinebilirsek haberimizi güncelleyeceğiz.

Asus EeeTop2400 Özellikler

2 Yorum

    • Murat

      Zaten oyun amaçlı değil bu PC’ ler. Masaüstü ve laptop karışımına dokunmatik ekran ilave edilmiş olarak düşünmek gerekir. Kullanım yerleri tercihen daha çok ofis uygulamaları ve evde internet amaçlı olarak tasarlanarak kullanıcılara daha çok çeşitlilik sunulmuş.
      Örneğin ben önümüzdeki birkaç ay içinde ofise 6 adet almayı düşünüyorum. Klasik bilgisayar masası yerine sade ve görünümü hoş masalar daha iyi olacak.

Bir cevap yazın