ASUS’tan Eee PC Serisine Yepyeni Bir Dokunuş

Asus Eee PC T91

Yaratıcı ve yenilikçi teknolojilerin lider üreticisi ASUS, oldukça başarılı olan Eee PC Serisine her geçen gün yenisini ekliyor. 8.9″ dönebilen dokunmatik ekranı ile ön plana çıkan Eee PC™ T91, kablosuz özgürlüğün yanı sıra dokunmatik özgürlüğü de beraberinde getiriyor.

Eee PC™ T91’in TouchSuite olarak bilinen benzersiz yazılımı ile parmak uçlarınızla sayısız eğlence uygulamaları oluşturabiliyorsunuz.  Örneğin fotoğraflarınızı düzenleyebiliyor, fotoğraf albümleri yaratabiliyor, el yazınızla sevdiklerinize notlar bırakabiliyor ve çizgi film karakterleri çizebiliyorsunuz.

Siyah ve beyaz renk seçeneği bulunan Eee PC™ T91’in fonksiyonel tablet yapısıyla yürürken bile belgeleri kolaylıkla okuyabiliyor, dijital olarak notlar alabiliyor ve internette sörf yapabiliyorsunuz.

Esnek Kullanım için Dokunmatik ve Döndürülebilen Ekran

Eee PC ™ T91 dokunmatik ekranı ve 180 derece dönebilen Tablet PC formu ile sabit bir düzleme gereksinimi olmadan esnek kullanım olanağı sağlıyor.

Yazı tahtası gibi katlanabilen yapısıyla ayakta da rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanıcılar kolaylıkla notlarını okuyabiliyor, doğrudan ekrana yazabiliyor, çevrimiçi iletişim kurup internette sörf yapabiliyor.

Parlak ve Şık

Son derece ince ve hafif yapısıyla Eee PC™ T91’i, kullanıcıları ellerinden bırakmak istemeyecek. Sadece 22.5 cm x 16.4 cm ebatları, 960 gr ağırlığı ve 8.9″ ekranı ile dünyanın en küçük ve ince cihazı olan Eee PC™ T91, oldukça kalabalık ve dar alanlarda bile size sıkıntıya sokmuyor.

Her zaman Heryerde Bağlantı

Zengin bağlantı seçenekleri ile donatılmış olan Eee PC™ T91 ile heryerde yüksek hızda internete bağlanabilmenin keyfini yaşayabiliyorsunuz. Ayrıca Wi-Fi 802.11n and Bluetooth® desteği de internete ve diğer cihazlara daha hızlı ve kolay bağlanmanızı sağlıyor.

Hareket Halindeyken Tek Dokunuşla Eğlence

Oldukça iddialı video, müzik ve fotoğraf oynatma yeteneklerine sahip Eee PC™ T91,

Eee Storage özelliği ile de 20 GB çevrimiçi depolama sağlıyor. Böylece kullanıcılar, belgelerine ve multimedya dosyalarına her an ve her yerden ulaşabiliyor

Super Hybrid Engine ile Uzun Pil Ömrü

Enerji tasarrufunu maksimum düzeye çıkaran geliştirilmiş ASUS Super Hybrid Teknolojisi ile üretilmiş EeePC™ T91 kullanıma bağlı olarak 5 saate kadar kesintisiz bilgisayar deneyimi sunarak size güç adaptörünü heryere taşıma zahmetinden kurtarıyor. Super Hybrid Teknolojisi ayrıca kullanıcıya çeşitli güç modları arasında seçim yapabilme olanağı da sağlıyor.

Teknik Özellikler

Model

Eee PC T91

İşletim Sistemi

Orijinal  Windows® XP Home

Ekran

8.9″ Arka Aydınlatmalı Dokunmatik Panel

CPU

Intel® Atom Z520

Chipset

Intel® US15W

LAN

Bütünleşik  10/100 Mbps Fast Ethernet

Kablosuz Bağlantı

WLAN: 802.11b/g/n

Bluetooth V2.1

Bellek

1GB (DDR2)

Depolama

Toplam  82GB (16GB Solid State Disk + 16GB SD Kart  + 20GB Eee Storage)

Arayüz

1 x VGA port (D-sub 15-pin, harici monitör için)

2 x USB 2.0 port

1 x LAN RJ-45

2 x Ses bağlantısı: Kulaklık/Mikrofon

Kamera

0.3 M Pixel

Okuyucu

3-in-1 MMC, SD, SDHC flash card slot

Ses

Yüksek kalitede ses
Bütünleşik yüksek kaliteli streo hoparlörler
Digital Array Mic

Pil Ömrü

Li-Polimer pil, 5saat**

Boyutlar

225mm (W) x 164mm (D) x 25.2 ~ 28.4mm (H)

Ağırlık

0.96kg

Renk Seçeneği

Siyah,Beyaz

Diğer

Stylus kalem

* Özellikler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir.

** Pil kullanım süresi, kullanım koşullarına ve sistem konfigürasyonuna bağlı olarak değişebilir.

Bir cevap yazın