Asus Sizi Oyun Oynamaya Çağırıyor

Mayıs ayı içerisinde başlayan ASUS oyun aktivitesi 28-29 Mayıs tarihlerinde Vatan Topkapı,  5-6 Haziran tarihlerinde ise Vatan Bostancı mağazalarında kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor. Eğer sizde en yeni ve hızlı ASUS bileşenlerini içeren özel tasarım ASUS Oyun PC’lerini ve dünyanın ilk 3D oyun dizüstü bilgisayarı olan ASUS G51J’i yerinde görmek ve deneme şansı bulmak istiyorsanız Asus’un, bütün teknoloji meraklılarını ücretsiz düzenlenen bu etkinliklere davet ettiğini hatırlatalım.

Asus ASUS G51J turnuva Vatan

Ayrıca Asus’un, 29 Mayıs Cumartesi gününe özel sürprizi var: Formula 1 yarışı için 2 kişilik bilet kazanma şansı. Dünyaca ünlü yarış oyunu Colin McRae DIRT 2 ile en hızlı skoru yapan bir kişi Formula yarışı için 2 kişilik bilet kazanıyor. Son olarak, kendi PC’ni topla standında PC toplayan herkes, küçük ASUS hediyeleri kazanacak.

Bitmedi Asus’un Üniversite öğrencileri için de bir sürprizi var. Konuyla ilgili Asus’un yayınladığı basın bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

Her zaman öncü teknolojileri kullanıyla buluşturan ASUS, bu kez teknolojisini üniversitelilerle buluşturuyor! ASUS ve Türkiye bilgisayar oyunları distribütörü ARAL işbirliği ile İstanbul ve çevresindeki yaklaşık 20 üniversitede hazırlanan “Let’s Game” oyun turnuvası 26 Mart – 15 Mayıs tarihleri arasında sadece üniversite öğrencilerinin katılımına açık. Üniversite öğrencileri ASUS G Serisi oyun notebookları üzerinden en yeni ralli oyunu “Colin McRae DIRT 2″ ile en hızlı olmak için birbirleriyle yarışıyor. Tüm üniversite birinci ve ikincileri 13 Haziran tarihinde son bir turnuva ile notebook kazanma şansı elde ediyor.

Muhteşem Ödüller

İstanbul ve çevresindeki yaklaşık 20 farklı üniversitede gerçekleştirilen aktivite ile tüm öğrenciler ASUS G serisi oyun notebookları üzerinden Colin McRae DIRT 2 oyunu ile yarışma ve birçok hediye kazanma fırsatı yakalayacaklar. Aktivite boyunca, her üniversitede günün en hızlı tur zamanını elde eden öğrenci tam 2GB’lık USB belleğin sahibi oluyor. Ayrıca birinci ve ikinciler final aktivitesine katılma hakkını elde edecekler. Hediyeler bunlarla sınırlı değil, tüm katılımcılar Let’s Game T-shirt ve termos bardak sahibi olacak. Final turnuvasına katılma hakkı kazanan öğrenciler arasında 1. gelen yarışmacı ASUS N serisi Notebook kazanacak.

ASUS G Serisi ile Her Zaman En Hızlı

Turnuva boyunca öğrencilere ASUS’un oyun canavarları G Serisi oyun notebookları eşlik ediyor. Oldukça teknolojik ve zengin özelliklerle donatılan G Serisi oyun notebooklarının hızına dünyanın en hızlı rallicileri dahi yetişemiyor. Ayrıca tüm üniversite öğrencileri dünyanın ilk 3D oyun notebook’u G51J 3D ile sanal dünyanın içine girerek farklı bir deneyim yaşıyorlar.

 

Bir cevap yazın