Asura’s Wrath Oynanabilir Demosundan İlk Görüntüler E3 2011’de

Asura’nın öfkesi E3 2011’i sardı.

Capcom’un Tokyo Game Show 2010’da duyurduğu mitolojik aksiyon oyunu Asura’s Wrath da demo gösterimiyle E3 2011’de yerini aldı.

Bizleri bir zamanlar saygıdeğer bir tanrıyken diğer tanrılar tarafından aldatılarak bütün güçleri elinden alınmış ve kızı kaçırılmış Asura rolünde aksiyon dolu sürükleyici bir serüvene davet eden Asura’s Wrath, Naruto oyunlarından tanıdığımız CyberConnect2 tarafından Xbox 360 ve PlayStation 3 geliştiriliyor.

Oyunun yapımcısı Kasuhiro Tsuyachiya’ya göre bu, Asya mitolojisi ile bilim kurguyu bir araya getiren bir aksiyon oyunu. Oyunun belki de en dikkat çekici özelliği ara sinematikler ile oynanış arasındaki sınırların ortadan kalkıyor olması kesinlikle. Bu, Asura’yı kontrol edebileceğimiz ve oynanışı direk etkileyen heyecan verici sinematik sahnelerle haşır neşir olacağız anlamına geliyor.

Bununla birlikte oyunda alışılageldik seviye atlama sistemi de olmayacak. Bunun yerine Asura’nın dövüş stili hikayenin akışına göre değişecek. Asura’nın aşırı derecede öfkelendiği anlarda onu 6 koluyla birden dövüşürken görebileceğiz. Oyunun belli bir noktasından sonra da Asura bu kollarının bir kısmını kaybedecek. Bu da oynanışı oldukça etkileyecek şüphesiz.

Oyuınun E3 2011’de yapılan demo gösterimi da karşımızda oldukça ilginç bir oyun olacağını gösteriyor. Ne var ki Asura’nın öfkesiyle tanışmak için 2012’nin ilk çeyreğine kadar beklememiz gerekiyor.

Bir cevap yazın