Assassin’s Creed: Revelations’tan Yeni Şifreler

Ubisoft, hayranlarını yeni şifreler ile oyalamaya devam ediyor.

Assassin’s Creed: Revelations için ilk teaser videosu dün yayınlandı bildiğiniz gibi. Bu video yeni Assassin’s oyunu hakkında bir fikir vermekten çok, serinin fanlarını videoda gözüken birkaç ipucu ile bilmece çözmeye davet ediyordu. Haliyle ortada net bir bilgi olmayınca sallayan da olur, kendi daha önce sallamıyormuş gibi “niye sallıyorsunuz yapmayın, etmeyin ayıptır” diyen de “aha çözdüm” diyerek ortaya çıkan da.

Kesin bilgiler ortaya çıkıncaya kadar biz bu kovalamacanın dışında durmayı tercih ediyoruz. Ama siz yeni ipuçlarından çözümler bulmak niyetindeyseniz, işte Ubisoft’un az önce paylaştığı yeni ipuçları.

Ubisoft, Asssassin’s Creed: Revelations için açtığı Facebook sayfasından (belli bir paylaşım rakamından sonra) yeni ipuçları açıkladı, daha doğrusu önceki yayınlanan teaser videosuna yeni eklemeler yaptı ve daha fazla ipucu için yeni bir geri sayım da başlamış durumda. Henüz yeni video ortada olmadığı için Asssissin’s Creed: Revelations Facebook sayfasından yeni videoyu izleyebilir, yeni ipuçlarının en kısa sürede yayınlanması için diğer fanlara katkı da bulunabilirsiniz. Ayrıca, merak edenler için yeni teaser videosundan iki ekran görüntüsü aldım.

Assassin's Creed: Revelations Altair

Sol tarafta yeni Asssassin'in elini görüyoruz.

Assassin's Creed: Revelations Şifre

Tabloya dikkat!

Bir cevap yazın