Assassin’s Creed: Revelations’a Türkçe Dublajlı Video

Oyun Çeviri ekibinden güzel bir çalışma.

Assassin’s Creed: Revelations’ın büyük bir kısmı Osmanlı topraklarında geçecek olsa da, oyun ne yazık ki Türkçe dil desteğine sahip olmayacak. Lakin Oyun Çeviri ekibinin hazırladığı bu Türkçe dublajlı video, oyundaki dil dosyalarının değiştirilmeye açılması halinde (bildiğiniz üzere Ubisoft dosyaların değiştirilmesine izin vermiyor) Oyun Çeviri ekibinden başarılı bir Türkçe yamanın gelebileceğini gözler önüne seriyor.

Ezio’nun Masyaf’a giderken kız kardeşine yazdığı mektubu dinlediğimiz sinematik videoyu imkanlar dahilinde kaliteli bir Türkçe dublaja kavuşturan Oyun Çeviri ekibine teşekkür edelim.

http://www.youtube.com/watch?v=Mm3vU-PXHVU

6 Yorum

 1. Zeratul

  Yerelleştirme olayı bence her babayiğidin harcı değil. Misal Crytek Crysis ve Crysis Warhead i yaparken onlarca Koreli ile birlikte çalıştı ve buda bir ek masraf anlamına gelir bişeyleri düzgün yansıtmak ve gerçekçi olmasını sağlayacaksanız önemli bi unsur bu.
  Görmezden gelindiği halde AC in ilk oyununda Selçuklu Devletinin bayrağını kalkıpta bizim bu günkü kırmızı ayyıldızlı bayrak olarak göstermek gibi bir saçmalığa düşersiniz, eminim bir çok Türk oyunsever bi tarafıyla gülmüştür bu hataya.
  Az daha kesenin ağzını açsa o zaman derim Ubisoft için büyük yapımcıdır diye,

 2. Ziyaretçi

  Zeratul a katılıyorum ve elbette ben de bir türk olarak bayraktaki büyük hatayı farkettim fakat ubisoft yine de güçlü ve büyük bir şirket hataları çok ön planda deil bu nedenle

 3. Mert

  nerede teşekkür edecez ubisofta oyunun sonunda ezio Sultan Selim Han a kılıç çekiyor kısacası gene ceddimize hakaret ediyorle ALLAH bu oyunu yapanların bin belasını versin . Osmanlıyı şehrin görünüşü dışında ful kötü tanıtmışlar . Gelelim ezio ya gerçekte olsa bir yeniçeri gelir o daha kılıcını çekemeden donuna kadar alırrr.

Bir cevap yazın