Assassin’s Creed Revelations Beta için geri sayım başladı

İşlediği konudan dolayı özellikle Osmanlı tebası olarak adlandırılan coğrafyada yaşan oyuncuların merakla beklediği Assassin’s Creed Revelations’ın multiplayer betasının yapılacağı duyuruldu. Assassin’s Creed Revelations’ın resmi Twitter hesabındaki duyuruyla açığa çıkan bilgiler yayınlanan bültenlerle de zenginleştirildi.

Biliyoruz bu duruma çok sevindiniz ama aranızdan bazıları üzülebilir. Zira beta testi için sadece PlayStation 3 sahibi olup Plus üyeliği veya Uplay profili olanlar kabul edilecek. Diğer platformlara sahip oyuncular da başka bir sürpriz olmaz ise ACR’yi çıkınca denerler artık.

Peki bu beta ne tür içerikler sunacak? AC 1092‘nin yazdığına göre Beta 3 Eylül’de başlayacak 11’ine kadar devam edecek.  Tüm karakterler oynanamayack! Knight’s Hospital, Antioch, Constantinople adını taşıyan 3 harita olacak. Ayrıca bu haritalarda Wanted, Manhunt, Deathmatch ve Artifact Assault modları oynanabilecek. Seçilebilir karakter sayısı ise 9: The Sentinel, The Vanguard, The Guardian, The Vizier, The Thespian, The Deacon, The Bombardier, The Trickster ve The Champion. The Vizier ve The Trickster da yeni ve bu zamana kadar duyulmayan multiplayer karakterlerinden sadece ikisi…

Oyunu deneyemeyenler için bir ilk bakış yazısı yazabiliriz. Takipte kalın, bu arada atlamayalım yeni bir de videomuz var. Yok, Assassin’s Creed Revelations’dan değil. Birazdan izleyeceğiniz video bu zamana kadar hangi Assassin’s Creed yapımlarıyla tanıştık onu anlatıyor.

Ve karşınızda Assassin’s Creed Universe

Bir cevap yazın